Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Тази фолкаджийка напира да стане депутат

Ключови думи: Новини, Флагман, фолкаджийка, Роксана, Радостин Василев, Руди Гела

Попфолк фурия изненадващо оглави листа на партия за предстоящите парламентарни избори. Става въпрос за чалга звездата Роксана, която води две листи на партия МЕЧ - тази в Пазарджик и в Монтана. Председател на новата политическа сила е бившият спортен министър Радостин Василев, който първо беше депутат от „Има такъв народ“, после от ПП-ДБ, а накрая независим, пише Блиц.

Василев от своя страна води листите на партията си в Пловдив-град и в единия софийски район. В листите на МЕЧ се оказа и Румен Дунев, многократен шампион по автомобилизъм, който води листата в Кюстендил. В МЕЧ са още няколко бивши популярни съпартийци на Василев от ИТН.

5
Коментара по темата
5.
Рашко Гела
10.06.2024 20:12:00
Най добре ще е да продължи да се бунтува пред телефона си и да остави Депутатството за някоя по-образована и подходяща личност.Освен да се разплаква изкуствено по интервюта и да говори че ромите са жертви друго не може.А тоя Радостин Василев(Руди Гела)от МЕЧ си съсипа Партията с нея.
4.
РАШКО МЕЧА
10.06.2024 20:01:21
Пази боже от такива Депутатки България ще я втаса нацяло.
3.
Ami
09.05.2024 12:11:29
Първо трябва да отиде на училище да се научи да чете и пише.Остава и нефрамотни да стават депутати.Що за глупост
2.
Бай Рунгел
09.05.2024 10:50:37
Тази ромска звезда от поп фолка, вместо да се натиска за парламента с МЕЧ, по добре да отиде да Лапа мечовете в порното! Повече пари ще изкара по и е подходящо за интелктуалното ниво!
1.
Либерал
09.05.2024 10:03:08
Тази фолкаджийка не е ли човек, няма ли право да става депутат.Какво повече имат от нея сегашните депутати.Това че е от ромски произход не означава че не може да стане депутат. Пожелавам и успех!
  Добави Коментар
Днес ще има частично слънчево затъмнение Феноменът ще бъде впечатляващ за милиони хора в Европа, Северна Америка и части от Африка Ужас на АМ „Тракия“, летят линейки - има жертви Временно движение се осъществява в активната и аварийната лента
От фермата до магазина: Цената на агнешкото скача двойно Овцевъдите призовават месото да се купува директно от производителя Тръмп намалява финансирането, украинците питат: Кой ще отговаря за отвлечените деца? Русия твърди, че е евакуирала уязвими деца от военни зони за тяхната собствена безопасност
Щат в САЩ сваля ЛГБТ знамената от сгради на институции Банков обир завърши с убийство на нападателя Полицайка го гръмна в главата 
"Аз не опипвам жени" Депардийо заяви, че не е насилник Зрители изригнаха срещу въпрос в "Стани богат" Питането сякаш беше прекалено трудно за 10 бона
Митничари с огромна находка Украинка скри пари и накити за над 200 бона Полицай разстреля млад крадец Екшънът стана на Балканите
Пенсионира се? Форд излиза в заслужена почивка? Бедствено положение в... Хърватия