Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Тарикати: С тази схема няма да плащате за "Синя зона"

Ключови думи: синя зона, флагман, пловдив, новини пловдив

Защо да плащаш "Синя зона", като може да паркираш в тревните площи? До този извод са стигнали "тарикати" в Пловдив, които редовно спират в тревите от северната страна на река "Марица".

Своеобразните безплатни места са в близост до община "Марица" и пешеходния мост.

"Редовно има някой тарикат спрял там в тревните площи, или по-точно казано бившите тревни площи. От тях вече останало само кал, след като постоянно се гази тревата там. Сега и репатрак е "цъфнал" там. Дано наглеците не изядат още тревни площи", сигнализира очевидец, пише glasnews.bg.

Освен загубите на зеленина в района край реката, от Общината губят такси за "Синя зона". Губят и от това, че не глобяват нарушителите.

Санкциите за паркиране върху зелени площи варират от 50 до 200 лева, но ще ги получи ли някой?

Източник: Блиц

4
Коментара по темата
4.
Свен
21.01.2024 11:22:48
Къде са полицайчетата? Нали искаха високи заплати и им ги дадохме сега не трябва ли да се активизират и да си вършат работата по качествено?
3.
*********
20.01.2024 16:05:44
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
2.
Ива и друг номер:
20.01.2024 14:59:47
Спираш и си сваляш номерата. Не си длъжен да ги имаш когато не караш. Ни паяк, ни зона, ни глоба..... Мисля скоро да започна да го правя.
1.
gradski
20.01.2024 14:43:30
Слагаш една милиционерска шапка или палка и никой не те бара. Справка - около всички РПУ-та в Бургас
  Добави Коментар
Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите От 17 до 23 февруари ни очаква период, изпълнен с позитивна енергия и вълнуващи възможности Санторини: Повишена деформация на земната повърхност Сеизмичната последователност в морския район на Анидро, между Санторини и Аморгос, е в относителен спад
Мъжете имат повече мераци към Виктор от "Ергенът", отколкото жените Със старта на новия сезон на "Ергенът" името на Виктор Русинов се оказа едно от най-често споменаваните в родния ефир Пенсията да стане поне 1000 лева За това настояват пенсионери 
Получи 1100 лева сметка за вода В стопанския двор до тях имало авария, която навъртяла рекордната сметка Вегани погнаха нова водеща на бТВ заради тази снимка Заради заклано прасе, мнозина я намразиха 
Има ново гадже, но го крие Това подсказва най-новата песен на певицата – „Сините ти очи“ Тази турска звезда заведе семейството си на скъпа почивка Плащат по 500 долара на вечер на Малдивите, ще останат там поне до март
Риалити звезди станаха родители Неделчо записва подкаст, докато Ния ражда Тази кифла от Ергенът е новата на милионера Гущеров Високата блондинка и милионерският син повече от два часа се забавляваха в заведение на малка уличка, успоредна до булевард Витоша
Спешни мерки след този бой ММС осъди хулиганските прояви Новият сезон на това предаване започна с разтърсваща история Първата мисия за сезона ги отведе в монтанското село Горна Вереница, където един 8-годишен герой и неговият всеотдаен дядо оцеляваха в стара, рушаща се къща