Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Спипаха сина й с наркотици, но тя си гледа кефа и направи щур РД

Ключови думи: Софи Маринова, Лоренцо, Флагман, Бургас

Преди няма и седмица синът на Софи Маринова - Лоренцо бе спипан с наркотично вещество, но това не ѝ попречи да се отчете с подобаващо празнуване. На 48 години стана ромската перла и макар да олекна със солидна сума за гаранцията му, все пак се обзаведе с най-важните си хора, за да ги нагости. Говори се, че Софи е платила 15 000 лева, за да не търка синчето ѝ нара в ареста.Крупната сума обаче май не е нищо особено за нея, тъй като и на рождения си ден Маринова смело бута банкноти на музикантите.

Видео от празника ѝ я показва като баровка, която държи пачка пари в ръката си и хич не се свени да ги раздава на цанените да веселят гостите ѝ. Партито мина под знака на добрите приятели от бранша. Преслава, Меди, че даже и Тони Стораро се кипрят на трапезата и в синхрон с празничното настроение поздравяват рожденичката с песни. За приятелството на Софка и Преслава се знае от години, като двете не пропускат да се хвалят в социалните мрежи колко си се имат.

И напук на проблемите на Лоренцо със закона, да станеш на 48 явно си е сериозна причина да спретнеш царски купон. Въпреки че на изпълнителката често ѝ се налага да бърка в джоба си, за да спасява родата и мъжете си, да се надяваме, че той все пак ще излезе бездънен.

2
Коментара по темата
2.
Браво!
07.12.2023 19:07:55
Софито духа яко!! Колко прекрасно!!
1.
*********
07.12.2023 17:12:13
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
  Добави Коментар
Струва 170 бона Някои котета са само за богаташи Сложи край на любовна приказка 27-годишната Синди е сама
Не отиде на погребението на бившата си жена Дейвид Хаселхоф може би не се разбира с близки на Памела Бах Разплака се, защото... Трябваше да снима неприятна за нея сцена
Направи скандално признание Чаровна дама си има приятели с екстри  Медведев се подигра със Зеленски и Фон дер Лайен Твърди, че европейските елити "избират смъртта"
PR експерт: Тандемът Борисов-Пеевски ще реши колко дълго да ни управлява кабинета „Желязков” Трябва да изминем пътя към еврозоната, за да затворим тази врата към големия съветски брат, който ни чака оттатък Черно море, каза Диана Дамянова Твърди, че е била опипвана от... Полицайка
Прави сензационен ход? Роналдо се завръща в Реал? Неочаквано високи температури в... Англия
Почина млад футболист Трагедия до България Неприятна случка с Гришо Димитров е любимец на много фенове по света, но има и недоброжелатели