Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Вземат „Линкълн”-а на митрополит Кирил

Ключови думи: Линкъл, митрополит, Кирил,

"Линкълн", с който митрополит Кирил се появи на празнична литургия, се оказа ремонтиран тестов автомобил от салона на известната марка, научи БЛИЦ от бизнесмена Юлиян Гендов, който го е предоставил чрез своята фирма за ползване на владиката.

 "Тъжно е това, което става. Целият този шум около една обикновена кола, която даже не е нова и най-малко може да се нарече луксозна. Въпросният „Линкълн”, който едва ли не предизвика световен скандал е на 2500 километра и беше ударен в лявата страна”. Това обясни пред наш репортер Гендов.

Той добави, че линкълна не е дарен на митрополит Кирил, а просто му е предоставен за временно ползване и все още е собственост на управляваната от него и съдружника му Данаил Добрев фирма „Армира 2010” ЕООД.

„Дадох автомобила за ползване на митрополита, тъй като той в момента просто нямаше никаква кола, с която се движи, а и самият автомобил има много малък разход на гориво. Това е цялата история, колко и смешно да звучи. Лошото е, че по изключително непочтен и бих казал глупав начин се интерпретират нещата”, каза още Гендов, който определи цялата история като смешна.

По думите на Гендов, в случая е потърпевш митрополитът, тъй като „той е очернен по изключително несправедлив начин”. На въпрос на наш репортер, дали все пак лъскавото возило ще остане в услуга на владиката, Гендов отговори: „Не, няма да остане за митрополията. Особено след този скандал. Както казах – беше даден за временно ползване. Ще си го вземем за нуждите на дружеството”.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Голяма палачинка за закуска! Готви се сама, има тайна съставка Може да е и сладка, и солена Извънредно: Бизнесмен изчезна в София, полицията е накрак Апел за помощ: Мъж е в неизвестност в София, близките търсят информация
Голямото завръщане: Гурбетчии пълнят полетите за Великден Пътуват предимно към София и Варна Разводът на годината. Легендарна двойка продава имотите си Майкъл изглежда все по-крехък и неподвижен, сподели близък на холивудските звезди
Трагедия с рибари в... САЩ Съди Биг Брадър за грандиозна сума Скандал с Мики Рурк
Бивша на Гришо изчерви мрежата (СНИМКА) Геня е много чаровна Оказа се, че е много добра в... Бранимира от "Ергенът" 4 е голяма спортна натура
Плати огромна сметка Джак Грийлиш е страхотен футболист, но обича и нощния живот Голям трилър в "Ергенът" Косара отклони вниманието на Виктор и Мартин, но хлътна по Васил. Новият ерген я целува два пъти и иска да я "изяде"...
Направи гръмко признание Фарниев отклонява оферти на държави, за да остане треньор на ЦСКА Взрив в "Ергенът"... Симпатягата Вики се чувства като будала, иска да потъне вдън земя