Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Той е бивш импресарио на Кичка Бодурова, закопа я с тези думи

Ключови думи: Кичка Бодурова, новини, Флагман, Бургас

"Нямам време, желание и потребност да отговарям на думите на Кичка Бодурова за моето "предателство". Всичко, което тя прави, е израз на творческо безсилие!" Това обяви пред "България Днес" организаторът на десетки концерти с най-големите звезди на родната естрада Евгени Боянов. Така той коментира думите на естрадната ветеранка, че "е била предадена" от него, защото е заел страната на организаторите на проваления безплатен концерт на певицата в Пловдив.

"Истината е ясна. Публиката я видя и осъзна", допълни Боянов по повод на скандала. "Просто съм озадачен. Познавам Кичка от 16 години. Нямам лошо отношение към нея като човек, но намирам поведението й за непрофесионално. Тук говоря за певицата Кичка Бодурова", подчертава Боянов.

"Винаги съм на страната на истината. В Пловдив защитих организаторите, защото те бяха прави", категоричен е бившият приближен на Бодурова. Пред изданието той се разграничи напълно от бъдещите изяви на известната изпълнителка и настоя "това да се знае".

"Не желая да ме асоциират с Кичка и прекратявам творческите си взаимоотношения с нея", отсече Евгени Боянов. Импресариото каза още, че "не е ничие протеже и просто си гледа отговорно работата, с любов към българската естрадна песен".

Боянов освети пред "България Днес" и какви точно са били контактите му с гласовитата бургазлийка, избрала от години да живее в САЩ.

"Ангажирал съм я в концертни участия срещу заплащане. Плащал съм й. Държа да подчертая, че не ми е плащала тя, а аз на нея. За конкретно участие тя получава конкретен хонорар от моето дружество и моята фирма. Пожелавам й успехи чрез вашата медия, тъй като не желая повече да имам лични контакти с нея. Щом тя смята, че съм я предал, не би било мъжко да клякам и да пълзя пред нея", убеден е поп мениджърът.

Боянов отрече и казаното от Бодурова, че "му е отваряла врати". "По-разпознаваемо лице станах покрай концерта "Обич и песен", а и покрай Стоянка Мутафова. Кичка обаче не ме е завела при нея и не е лобирала за мен, а просто дъщерята на Мутафова ми взе телефона и ми предложи да работим заедно. Кичка малко неточно се изразява", контрира певицата нейният ексимпресарио.

Той разказа и как в действителност се е състояло запознанството му със Стоянка Мутафова и съвместната му работа с "жената смях".

"Запознахме се на едно погребение, на което придружавах Кичка. Кичка си говореше със Стоянка, аз си говорех с Муки, тя ми взе телефона, обади ми се след десет дни и каза: "Може ли да работиш и за нас? Имаме нужда от такъв човек. Но съм благодарен на Кичка, защото ако не я бях придружил, никога нямаше да работя със Стоянка Мутафова", категоричен е Евгени Боянов.

Организаторът на естрадни концерти се запознава "непланирано" с именитата изпълнителка преди близо две десетилетия пред БНР.

"Тогава бях още ученик. Аз бях почитател на Кичка Бодурова и продължавам да я харесвам като певица. С един друг неин почитател, мой братовчед, я изчакахме пред радиото, взехме й автограф. По онова време се занимавах с програмиране. Подарих й уеб сайт, изцяло подновен, тя се впечатли от милия жест на внимание и така започна нашата комуникация", сподели Евгени Боянов. След като станал редактор в големи музикални медии, той започнал да помага за "присъствието на Бодурова в ефир" и да организира нейни участия. "Това е нормално сътрудничество, има го навсякъде по света", обобщи поп мениджърът.

4
Коментара по темата
4.
Импресариото
29.09.2023 10:53:43
Пеееераст, пеееераст... Ей такива нежни момченца се въртят покрай известните певици и после квичат като кученца.
3.
Родригес
29.09.2023 09:51:20
Стават за смях. Защо не спрат?
2.
Тя
28.09.2023 16:42:00
Става за смях. Има се за нещо повече, но какво повече е? От 30 години живее в САЩ за някакъв грък била женена. Имал ресторант в Лас Вегас и тя там пеела. Изоставила го защото бил изневерявал. Ок хубаво е направила, обаче после се върнала при него. Явно паричките са свършили и се върнала при него. Сега пак го е оставила. Не е станала разпознаваема звезда в САЩ. Пеела е пред малки групички българи там и изведнъж идва в България с претенции на световна звезда, а пее само старите си песни. Ами тя Лили Иванова има повече право на претенции.
1.
ww
28.09.2023 16:12:05
Бодуров PASHA CIGANSKA PEVICA!!!!
DOBRE CHE BESHE ORFEI DA YA IZDIGNE JENATA KAKTO POVECHETO JENI NIAMA NISTO V GLAVATA.
  Добави Коментар
Над 100 души се разболяха от мистериозна пяна на плаж Заразените имат странни симптоми: замъглено зрение, сърбящи очи, кашлица и затруднено дишане Forbes: Русия удари по-една от най-силните страни на Украйна в битката Започна да заглушава украинските прецизни бомби със системи за радиоелектронна борба
Лоша новина за 13-годишното дете с менингит в София В тежко състояние е ISW: Защо Путин поставя нови искания в мирните преговори Кремъл продължава да "държи преговорите като заложник“ и се опитва да ''изнудва'' Запада за допълнителни отстъпки
Огнен ад в Царацово, но предотвратиха голяма трагедия На място са изпратени 7 пожарни екипа от няколко пловдивски служби, включително и автомеханична стълба „Вкусът на България“ се завърна в ефира Приключенията и срещите с Мария Жекова ще бъдат всяка събота от 11:00 часа
Шефът на „Пирогов“ с добра новина, всички пострадали при пожара в Кочани са екстубирани Един от най-тежко пострадалите вече е изписан, каза той Бременна ли е Натали Трифонова Мартин Чой бил щастливецът
Ванс отиде в Гренландия, нахока Дания и обеща сделка в стил Тръмп без военна сила Вицепрезидентът е уверен, че САЩ ще поемат контрола над Гренландия Радост: Данъкът на тези автомобили у нас ще е по-нисък от догодина Мотивът на вносителите е да се насърчи използването на екологични и по-икономични алтернативи на традиционните горива
Пиян без книжка участвал в тежката катастрофа на АМ "Тракия" Двама са загиналите  България ще се разделя на 4 района за планиране Столицата се обособява като отделен район