Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

От 15 години Гала е във война със свекърва си

Ключови думи: гала, вражда, свекърва

Тежки роднински войни тресат семейството на тв водещата Гала. 3вездата от малкия екран вече 15 години не разговаряла с майката на мъжа си Стефан. Водещата на „На кафе" и пенсионерката Петя не мелели брашно още от първия ден, в който тя научила, че русокосата телевизионерка е оплела сърцето на сина й. Родителката на Стефан не можела да преживее факта, че преди близо две десетилетия той напуснал първата си жена Росица с бебе на ръце заради авантюрата си с Гала.

Дори след като отношенията им се задъл6очили, заживели заедно, а съвместното им съжителство продължава години наред, възрастната дама Петя не склонявала глава и не можела да приеме присърце снаха си. Впечатление прави, че Гала и Стефан никога не се събират на една маса с майка му. По големите християнски празници също не са с нея.

Тв водещата е решила да не бъде приятелка със свекървата дори в социалните мрежи. Наскоро тя не бе гост и на рождения й ден, а предпочете да замине на почивка точно тогава. Когато в предаването й 6ъде зачекната темата за отношенията между снахи и свекърви, Гала винаги мълчи и не си позволява да вади компромати и пикантерии от личния си живот, които не са за пред широката публика. Другите й колеги коментатори в студиото са далеч по-словоохотливи по въпроса, като някои не се притесняват да издават и по- лични детайли. 3апознати разкриват, че мъжът на телевизионерката се виждал с майка си самостоятелно, а на събиранията им в общия им дом. Не ги придружавала и по почивки и не била гостувала в чисто новия им палат на брега на язовир ,,Искър“ за разлика от майката на Гала.

Водещата е изключително привързана към нея, а доскоро живееха и врата до врата. Плевенчанката, която губи баща си отдавна, при това внезапно след тежък алергичен шок, още навремето купи апартамент на майка си до този, който тя обитаваше на столичния бул. „България". От началото на годината обаче Гала и Стефан се преместиха в новата си горска вила, а майка й редовно оставала да нощува там и наглеждала градината им, когато те били на почивки извън страната.

Скъпоплатената водеща била изключително грижовна дъщеря и всеки месец давала по поне 2 хиляди лева на майка си, за да може да кара старините си спокойно, да не се лишава от нищо и да живее добре и без грижи. Не била обаче така щедра към свекървата. Неотдавна в ефир Гала за пореден път се изказа ласкаво за родителката си. „Тя е истински боец. „Моят герой", заяви почти през сълзи водещата на „На кафе", след като разкри, че майка й е преборила коварен рак на кожата с изключителен стоицизъм. Когато тв звездата чула диагнозата от лекаря, се строполила на кушетката, а майка й нито за миг не показала слабост. На нея тя е благодарна и признателна, че е отгледала и дъщеря й Мари от първия й брак с бизнесмена Константин Будев, защото именно в най-важните години от подрастването й Гала била заета да гони кариерата си.

1
Коментара по темата
1.
...
17.09.2023 11:40:15
Права е жената. Как може да оставиш бебето си, за да гониш фусти и да се живееш живота.
  Добави Коментар
„Хлебарка“ налази ефира на БНТ и дори изпълзя на трето място в „Ново 10+2“ Песента на Диди и Мони от бургаския дует „Парадокс“ дебютира в класацията и едва не я оглави Не му върви срещу Джокович, защото... Изпълнява бекхенд с една ръка
Това са истинските причини жените да привличат емоционално недостъпни мъже Те се влюбват в партньори, които изглеждат чаровни, загадъчни и привлекателни, но с времето се оказва, че тези мъже не могат да предложат дълбока емоционална свързаност Вече не купувам хляб, от 2 кг брашно правя 45 броя от тези памук питки Лесни са, практични и толкова вкусни, че ще се чудите защо изобщо сте купили хляб
Макрон с призив към Нетаняху Френският президент иска спиране на огъня в Газа Ужасна вест от Мианмар Бременна жена издъхна след земетресението
Шокиращ финал Сбогуваме се с хитовия сериал "Златно момче" Кола се запали в движение в голям роден град За щастие няма пострадали
Най-злобните зодии Те могат за нула време да превърнат живота ви в истински ад Малък самолет падна върху къща Пожарна и полиция евакуираха района 
Подробности за важната дискусия с министър Боршош в Бургас Ето какво се случи на разговор за туризма Отиде си голямо име в киното Почина Денис Арнт