Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Полицейски началник разкри защо Ванко от Русе решил да мутрее с пистолет пред четири деца

Най-малкото от децата, които са пътували в колата на русенеца, който бе задържан край Айтос, е на четири години, каза началникът на 5-то РУ на МВР-Бургас Георги Илиев
Ключови думи: МВР Бургас, Георги Илиев, засичане на пътя, пистолет

Мъжът, който изкара газов пистолет след гонка от Поморие до Сарафово срещу шофьора на другия автомобил, е заявил пред разследващите полицаи, че срещу него са били отправени заплахи. Това бил начина да защити себе си и хората, които били с него в колата, разкри началникът на 5-то РУ на МВР - Бургас главен инспектор Георги Илиев.

Мъжът, който размаха пистолет, е бил с жена и четири деца в колата, като най-малкото е едва на 4 години, заяви полицейският шеф пред бТВ.

„Русенецът твърди, че е бил провокиран да извади оръжие. Пътят му е бил сечен. Прозорците били отворени и са му били отправяни заплахи“, добавя той.

Ванко от Русе шофира и размахва пистолет през прозореца из улиците на Бургас, респектирал местните "баби" зад волана

При излизане от Поморие двата автомобила застават зад селскостопанска техника на пътя. При освобождаване на лентата за насрещно движение тръгват да изпреварват заедно, като вероятно се получава засичане, обясни Илиев. 

„До Сарафово няколко пъти двете коли се изпреварват, като от автомобила на русенеца са показвани неприлични жестове към шофьора и пътниците в другото превозно средство“, добавя той.

Справка показва, че той е криминално проявен и има нарушения на закона за движение по пътищата.

9
Коментара по темата
9.
Анонимен
05.09.2023 16:11:17
За невярна информация, подлежите на съд, как може да пишете такива глупости, това не е вярно.
8.
ОДП
05.09.2023 13:39:11
5то РПУ,къде се намира?
7.
Анонимен
05.09.2023 12:47:07
Пълни глупости
6.
*********
05.09.2023 09:56:49
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
5.
ГРАЖДАНИН
05.09.2023 09:49:54
тОЗИ млад полицейски шеф трудно ще се справи с това голямо РПУ на чийто територия са няколко села влизащи в очертанията на община Бургас като квартали Втези села преобладават разни етности особенно от роми и криминално проявени За да има успех началника на РПУ е настоятелно да се раздели с пенсионерите АПЗте са обвързани с контингена и дават лош пример на младите и новоназначени служители .
4.
Ха ха
05.09.2023 09:39:34
Не разбрах кой от двамата велики шофьори е излязъл по-голям мъжкар. И как се точкува? По брой засичания, изпреварвания и псувни ли?
3.
Въъъъ
05.09.2023 09:37:02
Какъв е тоя началник, ми той на комшията третокласника изглежда по-мъжествено.
2.
Тъпото рпу
05.09.2023 09:32:16
Не си лошо момче гоше ама си заобграден от най тъпите куки в града. Нищо не става от вас взимате ги скъсаняци и неудачници да стават пагони . Алкохолика нишо си отиде боклука гнусен ама останаха доста утайки от вас !
1.
Чааааакай сега
05.09.2023 09:09:24
Тази новинка коренно се различава от предната , ако става дума за един и същ русенец , мястото на събитието, причините и т.н. ...!
  Добави Коментар
Защо сексът „по приятелски“ носи усложнения - 10 правила Ако сте „само за единия секс“, трябва да сте убедени, че никоя от двете страни няма да се влюби Ад на кръстовище в София заради пиян моторист Инцидентът е станал на кръстовищата на булевардите "Александър Стамболийски" и "Вардар"
18 знака, че женската ви енергия е блокирана Сравнявате се с мъжете 3 зодии, които ще направят голям скок в кариерата си тази пролет Дали сте сред тях
Няма такъв пухкав кекс с ябълка и моркови, става за нула време С ябълки, моркови и малко лимонада стават ето такива вкусотии - пухкав кекс с ябълка и моркови Клюкарстването било полезно, твърди учен Суийт обяснява, че клюкарстването е дълбоко вкоренено в социалната ни природа и има сложни психологически корени
Мариан Бачев уволни ключов шеф в културата Заповедта е издадена две седмици преди ресорният зам.-министър Тодор Чобанов да коментира пред ситуацията с НИНКН Проф. Рачев: Давайте към планината и морето, там агнешкото е по-вкусно! Във вторник може да има гръмотевични бури, но може да гръмне, може и да не гръмне
Путин смълча света, издаде грандиозния си план Президентът на Руската федерация подчерта, че Русия и Китай имат "големи планове - интересни, амбициозни и грандиозни" Няма да повярвате какво ще прави Ще пише роман
Превъртяха футбола През 2011 г. Бодьо/Глимт удря дъното – изпада във финансов колапс, играе във втора дивизия и функционира с условия, характерни за аматьорския футбол, а днес са на полуфинал в ЕКТ Мозъкът започва да работи с пълна сила между 60 и 80-годишна възраст Върхът на интелектуалната активност на човек е около 70 години, когато мозъкът започне да работи с пълна сила