Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Тръмп за преврата в Русия: Внимавайте какво си пожелавате

Ключови думи: доналд тръмп, коментар, преврат, русия

Бившият президент на САЩ Доналд Тръмп коментира конфликта между Русия и наемническата група Вагнер в публикация в създадената от него социална мрежа „TruthSocial“, предаде БГНЕС.

Той нарече въоръжения бунт в Русия „голяма бъркотия“, след като лидерът на Вагнер Евгений Пригожин отклони паравоенните си сили от Москва.

„Голяма бъркотия в Русия, но внимавайте какво си пожелавате. Следващият може да бъде много по-лош!“, написа Тръмп.

В отделен пост Тръмп обвини американския президент Джо Байдън и неговия син Хънтър Байдън, че са взели големи суми пари както от Русия, така и от Китай.

Коментарът на Тръмп се позовава на предполагаемите бизнес отношения на Хънтър Байдън с украински и китайски компании, които в момента се разследват поради обвинения, че президентът Байдън е участвал в схема за подкупи по време на мандата си като вицепрезидент на Съединените щати, предава dnes.bg.

Освен това Тръмп каза, че Байдън ще направи всичко, което Китай иска от него по отношение на ситуацията в Русия, и заяви, че Русия и Китай са били естествени врагове, „докато Байдън не дойде“.

Коментарите на Тръмп идват дни след като настоящият американски президент нарече китайския президент Си Дзинпин диктатор. Забележката предизвика официален протест от Китай, но Байдън отхвърли опасенията, че отношенията между Вашингтон и Пекин се влошават и заяви, че очаква да се срещне със Си в близко бъдеще.

Как Доналд Тръмп ще се справи с войната Украйна-Русия?

Тръмп, който се кандидатира за преизбиране на изборите в САЩ през 2024 г., редува комплименти на Путин за инвазията му в Украйна, наричайки го „гениален“ и „разумен“ и заявявайки, че инвазията на Русия не би се случила, ако той беше президент.

„Президентът Путин, той никога нямаше да влезе, ако бях президент. Никога.", каза преди време Тръмп.

Републиканецът твърди, че ако бъде преизбран и ако войната между Русия и Украйна все още продължава, той ще може да прекрати конфликта за 24 часа.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Арестуваха Грета Тунберг в Лондон Тя е обвинена в подкрепа на забранената във Великобритания група „Palestine Action“ Наум Шопов пак е водещ на „Ергенът“, тръгва с жената Шоуто ще се снима два месеца, а той ще бъде там в компанията на жена си Теа и дъщеря си Амая
Правителството одобри финансова подкрепа за Украйна по плана на Европа Финансовият принос на България в размер на 16 304,40 евро 2026 носи невероятен късмет и щастие на 2 зодии Планетите най-накрая са се споразумели, че тези знаци ще встъпят в новата година с повече щастие от всякога, оставяйки всички поражения и сълзи в миналото
Новата пожарна в Камено ще бъде оборудвана чрез проект в партньорстви с РДПБЗН-Бургас С този проект ще осигурим модерно оборудване за новата пожарна и доброволните формирования, което ще гарантира по-голяма сигурност за всички жители на Камено, заяви кметът Забравете за ботокса, тази напитка заличава бръчките като гумичка: Нашите баби са я приготвяли в тенджера, ето как Опитайте тази костна супа
Даниел Митов: Създаваме звено за борба с прането на пари, за да излезем от сивия списък Звеното ще е част от Главна дирекцина"Национална полиция" Ученици Бургас с благородна кауза в подкрепа на Приюта за безстопанствени животни Инициативата показа, че децата имат големи сърца и силно чувство за отговорност към животните в нужда
Разкриха две незаконни автоморги с крадени авточасти от Европейския съюз Полицията откри голямо количество части от крадени автомобили, обявени за издирване в ЕС, в две автоморги в София и Видин Тръмп се похвали, че е принудил Макрон да увеличи цените на лекарствата Тръмп неведнъж е искал цените на медикаментите да се увеличат в Европа, за да могат, според него, те да намалеят за американците
В любимия на българите Одрин спряха да приемат левове Заради въвеждането у нас на еврото Москва: България е плацдарм на НАТО за война с Русия Това води до съответни рискове за онези, които предоставят територията си за военни приготовления, заяви Юрий Пилипсон, директор на Втори европейски департамент на Министерството на външните работи на Русия