Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Извънредно! Нова бясна гонка в Бургас, черна Астра хвърчи по малките улички в Кумлука

Минал е с поне 80 км/ч през една от пресечките на квартала с ул. „Индустриална”
Ключови думи: гонка, бургас, полиция, черен опел астра, кумлука

Нова бясна гонка е започнала преди броени минути от входа на Бургас откъм Созопол, съобщават за Флагман очевидци. Два патрулни автомобила гонят черен Опел Астра, който допреди минути хвърчеше с бясна скорост по ул. „Индустриална” и сви в една от пресечките към Кумлука.

В екшъна в момента са общо четири патрулни автомобила на полицията, които се опитват да заловят лудия шофьор, който е стреснал жестоко живущите в комплекса, карайки с поне 80 км/ч в малките улички. Няма данни за пострадали, поне не и на този етап. Не се знае и защо водачът е решил да бяга – дали става въпрос за каналджийство, или друга нелегална дейност. Наш репортер пътува към мястото.

Очаквайте подробности!

 

6
Коментара по темата
6.
До Флагман
01.06.2023 05:09:46
Добре ще е да научите кварталите!
5.
Свидетел
31.05.2023 17:01:39
Караше към М.р без номера леко криво личеше,тръгна да изпреварва в дясна лента патрулката и ей го на черен брат от маалата
4.
Селянин
31.05.2023 16:21:32
Трябва да се разреши на полицайте да ги отстрелват или размазват с тежка техника. Ако оцелеят в панделата за поне десятка без право на обжалване и в ареста докато текат делата без право н гаранция. Като размажат двама и проберат петима, останалите ще спират преди да са видели стоп палката.
3.
До 1
31.05.2023 16:04:51
Трябва и нов закон за регламентиране на т.н. "полицейски гонки"
Кой взема решение да организира преследване по улиците на града?
Кой прави преценка какви щети или жертви могат да се причинят с тези преследвания?
Кой ще носи наказателна и имуществена отговорност , ако вследствие на тези полицейски дивотии загинат хора?!
2.
*********
31.05.2023 15:36:42
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
1.
Ало, Враца?
31.05.2023 15:36:07
Трябва нов законова рамка в НК за така нареченото каналджийство. От 15 до 20 години.
  Добави Коментар
"Али Реза ряпа да яде" Златева каза за олимпийските шампиони Получи интересен приз Мур е "Най-красивата личност за 2025 година"
Карат се за имот Афлек и Джей Ло не могат да се разберат за цена на луксозно имение Подиграваха му се и реши да... Сина си присади коса
Китай и Русия с грандиозен план Свързан с Луната Фрапиращ инцидент в България Младеж си спретна гонка с полицията
Мъчи го коронавирус Сантана влезе в болница Много грозен побой в страната 42-годишен мъж посегна на баща си
Посланикът на България в САЩ подаде оставка! Завръща се в Поморие? Георги Панайотов зае поста през 2022 г Прави интересен ход Меси ще е парламентьор между Интер Маями и Модрич
Министър Мирослав Боршош и кметът на Велико Търново обявиха кога ще се проведе важно изложение Събитието е без аналог на Балканите Потвърдено: Марин Маринов е убит от израелски танков снаряд Израелските сили за отбрана признаха, че по погрешка са стреляли по обект на ООН