Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Джамията в “Комлука” пропява до месеци

Георги Иванов, кандидат за кмет на Бургас
Ключови думи: джамия, меден рудник, роми, георги иванов, партия на хората от народа, Бургас

Неописуема радост и настроение е обзела комлушките мургави събратя и те с трепет очакват зациклилата джамия да продължи строежа си непосредствено след изборите. Ромските босове на скорошно заседание на ЦК на Коминтерна категорично са потвърдили, че имат уверението на кмета и мнозинството около ГЕРБ и ДПС, че непосредствено след изборите ще стартира строежът на временно спрелия строеж на джамията.

Отклонения в строителството й бяха пречка за временното й зацикляне, но строителните бригади от ромски и мюсюлмански произход вече трескаво се готвят за доизграждане на джамията в най-кратки срокове. Запознати твърдят, че строежът е бил умишлено спрян около година преди изборите, за да може да се държат в напрежение местните и по този начин да гласуват под строй за партньорите на ДПС в бургаския общински съвет, а именно ГЕРБ.

Всъщност мургавите обитатели на ромските махали и в „Победа“, и в „Меден рудник“ си живуркат като симеончовци не само по време на герберското царуване, но още от време оно, когато касите с бира и тавите с кебапчета се раздаваха, щедро и от предшествениците им от БСП.

 


Иначе казано, времената се менят, но нравите и обичаите в гетата си остават купонджийски, особено по време на избори. 

 

Всъщност ромите си пируват и са все едно винаги в избори, защото ни ток, ни вода, ни данъци плащат, а софрите, кражбите и беззаконието ги съпътстват от десетилетия. Така че, братя българи, стягайте се и този път, ако не гласувате, ромите и мюсюлманите ще го направят вместо вас и с техните гласове в бургаския общински съвет ще бъдат избрани най-вероятно 5-7 общински съветника от ГЕРБ и 3-5 от ДПС. За да може после с гласовете на тези съветници 4 години да деребействат с вашите данъци на ваш гръб. Ако я караме така, циганите все ще си пируват безнаказано, а ние все ще плащаме и техните данъци! И ако така ви харесва, оставете ги да  избират властта вместо вас. Скрийте личната карта на баба си, спасете България! Излезте и гласувайте, защото Бургас е на българите, а не на циганите и на мюсюлманите.

5
Коментара по темата
5.
Kiro Slepoto
20.10.2011 20:01:27
Ako niama balotag,emi na togava shte iadem b....a,oshte 4 godini,ama tozi pat shte go iadem celia shtoto stanahme oshte po BEDNI.
4.
Сияна Ненкова
20.10.2011 14:24:34
Бургас е на бургазлии независимо от религия и народност! Каквито и да е нелепи изказвания да има по адрес на г-н Д.Николов, ще видите на 23-ти, неделя, че бургазлии го подкрепят, когато няма да има балотаж както някакви си лъжливи прогнози сочат!
3.
Пламен
20.10.2011 13:36:52
Абе какво се е разписал Иванов , за ГЕРБ , само това не разбирам.Няма за какво да се пише за тях и Николов.Бъдещия кмет ще е Павел Маринов.Николов , е пътник .
2.
Ахмед
20.10.2011 12:27:55
Иванов използваше само да има група и да ни пречи в комисиите нито веднаж не ни подкрепи и затова го и разкарахме тоя дивак, щото ни пречеше и за докладните на кмета да прокарваме. А кмета ни направи джамия в Победа и ни даде место за джамия в М. Рудник. Що го плюете тука ви се чудя. И в маалата е гот и на Бургас кво му е... ?
1.
Помнещ
20.10.2011 11:01:06
Г-н Иванов, ама Вие в общинския съвет не бяхте ли заедно с ДПС в обединението Център 5?
  Добави Коментар
В неделя затварят важен булевард в Бургас, вижте защо Ще се проведе състезание Важно за шофьорите. До утре ще продължат ремонтните дейности в посока Бургас на АМ „Тракия“ В две от четирите ленти в участъка от 3-ти до 5-ти км все още се извършва ремонт
Павел Чепов получи високото отличие „Рицар на книгата“ 2025 година Отличието бе връчено на тържествена церемония в литературен клуб „Перото" Бургаската гордост Сами Мануелян и неговата банда се присъединяват към легендарната ТАНГРА, с които ще посрещнем Джулай морнинг Бургаският концерт ще се проведе по традиция до Моста с начало в 20.00 часа на 30 юни, понеделник
600 хил. българи вече го направиха, ако не сте, побързайте – срокът е 30 април НАП отчита рекорден брой електронни декларации Заряза Турция, поема към нов живот и кариера в Италия Той е голямата звезда на турското кино
Прокуратура и ГДБОП с подробности за разбитата нарколаборатория край Свети Влас (ВИДЕО) Задържани са двама поляци, които превърнали къща под наем в кухня за производство на амфети и пико Тъпче се само с боклуци Ям пица и паста всеки ден, здравословното не ме вълнува, признава Маги Халваджиян
Очаква дете Натали Трифонова е бременна с момче Огромна руска атака по Киев (ОБНОВЕНА) Най-малко 9 загинали и десетки ранени
13-годишно дете в кома след катастрофа Блъснат е с тротинетката си Пенсионен фонд "Топлина" е с най-висока доходност за последните 2 г. при универсалните, професионалните и доброволните фондове