Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Анита Мейзер се жалва! Станала е секс мишена на....

Ключови думи: Анита Мейзер, новини, миска, Флагман, Щатите

Чудите ли се какво става със сексбомбата Анита Мейзер, която бе обвинена за непредумишлено убийство на интимния си партньор Николай. Припомняме, че по време на секс двамата прекрачили границата и използвали свински опашки, а той се задушава и умира.

Тя излежа твърде кратка присъда и след освобождаването си отпраши за Америка, където се е позиционирала и няма намерение да се връща в България. Силиконката се ожали в мрежата, че я сполетяло нещо неприятно. Тя пусна доста дълъг пост, в който открито обяснява, че е станала секс мишена на много мъже. 

Оказа се, че Анита не спира да получава лични съобщения във Фейсбук и Инстаграм от мъже, които имат сексуални намерения към нея. Тя иска да това да се случва явно на стената й, да не се крият и да се излагат пред всички. Анита признава, че сред най-глупавите въпроси е "къде живееш". 

"Пълните ми месинджъра с глупави изцепки и ако ви блокирам да знаете защо ще го направя. Ще блокирам също така и пасивни “приятели”, за да освободя място на някои, който ще има отношение към моя труд да споделям видеа и всевъзможни други неща от моето ежедневие и живот ", гневи се едрогърдата брюнетка. 

"Не търся интимна връзка, а и дори да се появи някога такава, не по този начин. Моля, не ми пишете на лични нищо, което не е лично, тайна или бизнес оферта. Скрити написани неща не ми трябват тук", допълва още Анита, която по всичко личи, че не е готова за нова връзка.

Източник: show.blitz.bg

5
Коментара по темата
5.
Ах
18.11.2022 19:07:53
Защо ни занимавате с тая мангалка?Бита карта отвсякъде ама пак да се обади че е жива!!Има много по важни въпроси които вълнуват хората,а не кой иска да чука тоя крокодил!!
4.
Анита
18.11.2022 00:03:15
Изтриха ми коментара, а нямаше нищо лошо в него - че бих я уважил доста пъти, защото си е готина още. И ако е с някакви хубави пр@шки, червени или черни, ще си целувам доста на едно определено място
3.
Таз полудЕ
17.11.2022 23:32:55
Мишена може, но секс мишена - абсурд.
Дали се поглеждала скоро в огледало?
А кога се е родила, сеща ли се?
2.
*********
17.11.2022 21:47:31
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
1.
To
17.11.2022 19:56:21
То циганин да не излъже няма.Плюс това е стара барака вече
  Добави Коментар
Стана инвалид, минах през всички кръгове на ада Жени Калканджиева разказва за трудностите Губи майка си на 14 години и се налага да пее в заведения, за да изкарва прехраната си Обучава се две години в школата към драматичен театър "Стоян Бъчваров“ в родния си град
Почина известен бизнесмен Опелото ще бъде на 19 април, в 13.00 часа в параклиса "Архангел Михаил", а погребението - в 14.00 часа . bTV намериха заместничка на бременната Натали Трифонова Заради бременността мюзикълът на Пловдивската опера "Продуцентите“, в който Натали има главна роля, падна преждевременно от афиша броени дни след премиерата в края на март
"Чат Джи Пи Ти" постави точната диагноза на дете с рядко заболяване, 17 лекари не успяха Кортни – майката на четиригодишния Алекс – търсила причината за постоянните оплаквания на сина й в продължение на повече от три години Влиза в любимо шоу Гледаме обичания актьор Зомбори тази неделя по Би Ти Ви
Рождената дата показва кога и в какво настъпва повратната точка Ето как Невиждани цени на горивата от 3 години заради митата на Тръмп Очаква се те да тръгнат нагоре, прогнозира Димитър Хаджидимитров
Иска да се върне във футбола, а е на 71 г. Феликс Магат е бивш треньор на Красимир Балъков Най-мрънкащите зодии Те постоянно се оплакват
Бивш депутат от ГЕРБ се сгоди за новата си изгора Актьорът Евгени Будинов отново слага брачния хомот Въпрос от "Стани богат" за 200 лв. препъна мениджърка два пъти Милена Петрова се подхлъзна жестоко, но Ники Кънчев й подсказа