Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Златка и Карен вдигат сватба догодина

Ключови думи: златка райкова, сватба, плеймейтка, карен

Златка Райкова отдели от времето си, за да отговори на въпроси на своите последователи /ВИЖ ТУК/. А от там излязоха доста интересни признания.

Така Златка призна, че сватбата ѝ с Карен ще бъде догодина. Въпреки писанията на родните таблоиди, Златка ще има и църковен брак. Според твърденията, тя нямала право на такъв, защото вече се била врекла пред Бога, но моделката опроверга всичко.

Златка призна, че сватбата не ѝ била фикс идея, но просто Карен я е променил и затова в момента я желае. Моделката призна, че никога не е оставала сама, но редовно ѝ се е случвало да не попадне на правилния мъж. "Така че не е лошо да останеш и сам", заключва тя, но и допълва, че всяка раздяла оставя у нея траен белег.

Златка успя да каже и някоя друга дума на жените, които искат и се справят с всичко сами. "Едно знам - мъжът трябва да се грижи за жената, докато свят светува! Всичко, което отговаря на обратното, не е нормално, здравословно и т.н. Така че, мъжките момичета, по-полека, че изчезват мъжете", заяви Златка.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Тъжна вест във футбола Почина национал на Габон Направи обръщение към българското общество Рамазанов иска да носи още спортна слава на България, той е един от тримата ни настоящи олимпийски шампиони
Сръбският парламент избра ново правителство Депутатите взеха решение да гласуват поименно Сподели, че никога няма да... Лилиън е порн* модел
Лекар е обвинен за смъртта на 15 пациенти В Берлин Нафтата подписа с... Диагонал от чужбина се присъединява към "Нефтохимик"
Пускат нападателя на Дебора под парична гаранция Пловдивският районен съд промени постоянната мярка за неотклонение на подсъдимия Невероятен скандал в България В борбата
86-годишен крие боен пистолет и граната Мъжът нахлу в офис и се закани на персонала с убийство "Бомба" в имението с розите Ергените хванаха бас, който не изглежда от най-джентълменските
Направи разтърсващо признание Бил е жертва на тормоз като дете Британският върховен съд най-после разумно: Трансджендър жените да не се третират като жени Петимата съдии по делото взеха единодушно решение