Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Освободиха мъжа, продал автобуса от катастрофата с полицаите в Бургас

След броени минути съдът в Бургас ще разгледа мярката за неотклонение на предполагаемо 15-годишния сириец Омар, който се вряза в патрулната кола на Йордан Илиев и Атанас Градев преди 2 дни
Ключови думи: омар, сириец, мярка, неотклонение, катастрофа, автобус, трапезица, освободен е мъжът, продал автобуса, харманли, бургас

Броени минути преди съда в Бургас да разгледа мярката за неотклонение на 15-годишния сириец Омар, причинил умишлено катастрофата, при която загинаха полицаите Йордан Илиев и Атанас Градев, освободен от ареста е бил българинът, продал автобуса на каналджиите.

Срещу мъжът, който е родом от Харманли, няма повдигнати обвинение и не са събрани достатъчно доказателства, на базата на които да му бъдат повдигнати такива.

Така, от първоначално задържани петима души - трима сирийци и двама българи, в ареста са останали само тримата сирийци с обвинения, сред които е и Омар.

Както писахме по-рано днес, в 14 ч. пред Съдебната палата в Бургас ще ври и кипи, защото малко преди това ще бъде доведен арестуваният предполагаемо 15-годишен сириец, който бе зад волана на автобуса-убиец във фаталната сутрин на 25 август, когато се вряза с над 90 км/ч в патрулната кола на Йордан Илиев и Атанас Градев - доблестни служители на Първо РУ-Бургас.

17
Коментара по темата
17.
Евроатлантически ценности
27.08.2022 20:39:11
Както гейовете от Европа и Америка искат да объркват децата и сами да си определяли пола предлагам да определим този терорист от сирийски произход на 22годишен.
16.
Митко дървото
27.08.2022 16:27:52
Така и не казах ти С каква регистрация е бил автобуса
15.
дебили бургас
27.08.2022 16:24:57
Продал е три автобуса, единия уби полицаите в Бургас, другия след няколко часа е изоставен до СТ Загора с френски номера, треткия се издирва...
14.
......
27.08.2022 15:58:05
Започна се!!!Пуснали този,пуснали онзи....от тях могат да напълнят портмонето!Онези камикадзедзета ще го отнесат!Срам нямате,нареждане,също!А тези мъже умряха и заради вас!Срам и позор!
13.
Трябва да Върнат Гранични Войски
27.08.2022 15:50:52
Зада има просперитет на границата
12.
браво на прокурорите
27.08.2022 15:20:59
Време да освободят и онзи Софийски наркоман дето клати полицайката и убиеца на Милен Цветков.
11.
От село
27.08.2022 15:10:19
и да искаше сблъсака беше неизбежен, спирачен път 80 метра и 30 метра забавяне от една секунда за реакция обшо 110 метра, аколата се напъха пред автобуса .Кво щекажете а ?
10.
Мирчо
27.08.2022 14:16:45
На босна има гранични свичко тръгва от там . Но не знаят че и в крушевец има гранични от скоро сигналат е от крушевец на разклона на ново паничарево също има гранични на пода бургас сущо има гранични ее кака не можаха да спрът автобуса незнам .
9.
Мирчо
27.08.2022 14:08:17
Не може еден 15 годишен хърлйо от харманли да знае улиците на бургас тук има и замесени българи и за секунди втория да се озове на жп гара има замесени и геанични полицаи със сигорност
8.
Гичка
27.08.2022 14:03:10
Нещо друго ли очаквахте...
7.
Пенсионер
27.08.2022 13:59:35
Приказки за наивници! Петнадесет годишен шофьор ама друг път! Шофьора е българин който искат да прикрият. Аз съм шофьор с 45 г. стаж че не бих се наел с автобус посред нощите в нелознат район!
6.
трапезица
27.08.2022 13:48:58
Как стигна тоя шофьор толкова бързо до ж.п.гарата и без да го забележат полицаите???
Без намесата на българин няма как да стане!
Дано ви приседнат тия кървави пари!!!!!!
5.
лъжци
27.08.2022 13:46:03
Истинският убиец/шофьор/ намерете,не заблуждавайте хората с разни отпечатъци и т.н.!
4.
Как бяма
27.08.2022 13:41:49
Нали ще каже с кой дели парата
3.
777
27.08.2022 13:39:50
Този, който им е продал автобуса, трябваше да даде обяснения, защо автобусът още на обявата за продажба е със същите нидерландски номера, които се оказаха фалшиви. Разследващите дали са обърнали внимание на това?
2.
Шшшшш
27.08.2022 13:35:35
С над 90 км. в час?!?!? Излезе ли експертизата?
1.
X
27.08.2022 13:33:18
Най-смешното е ,че всички говорят за това 15 годишно келешче,което е просто тъп лимон,който не знае къде се намира. Със сигурност всичко това е организирано от българи тук,тоя бизнес за милиарди няма да се остави в ръцете на някакви случайни мангусти
  Добави Коментар
Тези 2 зодии да внимават, ще загубят много пари! На­то­ва­рен ден за Ра­ци­те, пре­дим­но от емо­цио­нал­на глед­на точ­ка Тир се преобърна на магистрала "Тракия" Към този момент няма данни за пострадали
Имаш тумор в мозъка ... или как хора без дипломи раздават фалшиви диагнози РЗИ и Министерството на здравеопазването с противоречиви позиции Бойци от цяла България влизат в бойната арена на MAX FIGHT 61 София посреща елита на ММА, бокса и К1 на едно място
Нов конкурс за ръководител на ключова прокуратура Длъжността остава вакантна след като дългогодишният ръководител Радослав Димов даде оставка през май 2023 г. по здравословни причини Лекува всичко освен смъртта Черният кимион – суперподправката, която подкрепя имунитета и сърцето
Стартира велопреход от Констанца до Резово Интересна инициатива... Георги Панайотов с първа реакция след оставката Помориецът изброи куп важни действия по оста САЩ - България
Почина Зико Театърът в Стара Загора загуби една легенда Развитие по скандала с меч и транссексуално лице! Оказа се, че нападателят е... Задържаният има криминално минало
BOSS отвори врати в Central Park Бургас: ново модно пространство с -30% на всички колекции до края на април Това е идеалният момент да обновите гардероба си с нови предложения, които съчетават стил, качество и иновации Израел плаща 1 милион евро кръвнина за убития българин Марин Маринов Предложената сума е максималният размер, който Израел е склонен да плати при такива инциденти