Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Най-грациозните жени и най-силните мъже ще се състезават в Бургас

Ключови думи: зала младост, бургас, художествена гимнастика, Открито държавно първенство по силов многобой
След броени дни градът ще бъде домакин на два турнира, които ще доведат край морето най-грациозните жени и най-силните мъже.

От 5-и до 7-и август Бургас ще бъде домакин на ІІ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА „МОРСКИ ГРАЦИИ”.

Спортната проява е организирана от Община Бургас и СКХГ ”Олимпия -74”. В ния ще вземат участие националните отбори на Грузия и Беларус, два отбора от Русия, както и отбори от Естония, Украйна, Бразилия и Румъния.От българска страна в надпреварата ще се включат СКХГ ”Илиана”-София, „Левски Триада”, „Елит”-Пловдив, "Тракия”-Пловдив, 4 отбора от Варна и 2 от Бургас.

Официален гост на турнира ще бъде министърът на физическото възпитание и спорта доц. Свилен Нейков.

ПРОГРАМА: СПОРТНА ЗАЛА „МЛАДОСТ”

06.08.2011г. (СЪБОТА)

Начало на състезанието - от 08.00 часа до 12.50 часа.

Официално откриване на турнира - 13.00 часа – от кмета на община Бургас Димитър Николов.

13.15 - 13.30 часа – Награждаване девойки.

13.30 часа до 19.30 часа – по програма.

07.08.2011 г. (НЕДЕЛЯ)

10.00 часа – 11.30 часа – съчетания с уредите бухалки и лента.

11.30 часа – 12.00 часа - ГАЛА

12.00 часа – 12.30 часа – Награждаване ЖЕНИ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА.

За 1-ва година град Бургас ще бъде домакин на Открито държавно първенство по силов многобой. Изключително атрактивната проява ще се проведе на площад „Тройката” на 07.08.2011 г. (неделя) от 18.00 часа.

Състезанието се организира от Община Бургас и Българска федерация на силовите атлети.

Бургазлии ще имат възможността да наблюдават:

- Пламен Цветанов – най силен мъж на България за 2009 и 2010 г.

- Акуш Наги – най-силен мъж на Унгария за 2010 г. и рекордьор на Гинес.

В града ще пристигне и Адам Дараш – Председател на Унгарската Федерация по Силов многобой.

1
Коментара по темата
1.
Йоана Колева
04.08.2011 07:31:35
Новината за турнир по художествена гимнастика приятно ме изненадал С дъщеря ми нямаме търпение - дано такива събития се организират по-често в Бургас!
  Добави Коментар
Ким Чен Ун каза каква е целта на живота му Лидерът на Северна Корея иска армията му да стане най-силната в света Връща се в Барселона Това е клубът на живота му
Проф. Рачев обеща топло време за 8 март Отменят се и очакванията за обилни валежи през почивните дни Коя е тази мистериозна и защо се яви така в съда Това е скандалната експолицайка Симона Радева 
Жечо Станков: В Европа имаме общи енергийни цели и заедно ще намерим решение искусията е продължение на диалозите за енергийна свързаност, анонсирани от България по време на 29-ата сесия на Конференцията на страните към Рамковата конвенция на ООН по изменение на климата Макрон след срещата с Тръмп: Възможно е спиране на огъня в Украйна до няколко седмици "Ако спирането на огъня не бъде спазено, това ще бъде най-доброто доказателство, че Русия не е сериозна", каза френският президент в интервю за телевизия "Фокс нюз"
Франция задържа лицата, хвърляли запалителни предмети по руското консулството в Марсилия  Извършителите са идентифицирани от записи от камери за видеонаблюдение Как ще почиваме по 3 март Ако си докладвате отпуск само 4 дни - от 4 март до 7 март включително, ще ви се съберат общо 9 почивни дни
Ватиканът: Папата е прекарал спокойна нощ, починал си е добре Францикс е в болница "Джемели" от 14 февруари Има скок на бързите потребителски кредити, все по-трудно се връщат Увеличението на необслужваните заеми на годишна база е 30%
Рачков към Иван Христов - ние докога ще ти търсим работа, бе? Тръмп отхвърли съобщенията, че САЩ затварят военна база в Гърция „Това не е вярна история“, каза той