Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Кървава драма в Добрич: Самоубиец скочи от седмия етаж и размаза възрастен мъж пред блока

Двама души починаха, след като американец реши да се самоубие, скачайки от седмия етаж на блока
Ключови думи: самоубийство, загинали Добрич, буливард Русия, болница Добрич, самоубиец

Двама загинали, след като американец се хвърли от седми етаж в Добрич, съобщи Информационна агенция „Добруджа“.

Американец се е хвърлил от седмия етаж на жилищен блок по бул. "Русия" и е паднал върху възрастен мъж, като и двамата са загинали.

Инцидентът е станал малко след 18:00 часа вчера в блок 55 на ЖК „Югоизток”. Чужденецът - млад мъж, решил да се хвърли от седмия етаж на блок 55, но се стоварил върху възрастен мъж, който е бил със съпругата си пред блока. Двамата са отивали към беседката до жилищната сграда. Той е починал на място, докато американецът е бил откаран с линейка в болницата, но също е починал заради тежките травми, информира медийна група "Добруджа".

Съседите са в истински шок и няколко часа след инцидента все още не можеха да повярват на какво са станали свидетели. По думите им, е истинско щастие, че трагедията не е още по-голяма, защото минути преди инцидента на мястото са играели деца.

В блока споделят, че нелепо загиналият мъж е бил много добър и отзивчив съсед, с много добро чувство за хумор.

14
Коментара по темата
14.
sad story teller
13.07.2022 11:29:16
Двама загинали, а тук някакви проруски "мистици" се хванали за името на булеварда...
Ми да, знак свише е, че докато тая улица носи името на окупатор и агресор така ще е... Трябва бързо да се преименува булеварда.

Мистиката ми е по-яка от мистиката ти.

Светла им памет на хората.
13.
Тъпите кравари
13.07.2022 11:03:14
Не могат даже да се самоубият без да убият и някой друг!!!
Много показателно: АМЕРИКАНЕЦ скача от високо по бул РУСИЯ и убива БЪЛГАРИН!!!
12.
Додо
13.07.2022 10:45:31
Лудия решил да се самоубива поне да беше се метнал през нощта като няма хора. Утрепал човечеца , толкова нелепа смърт. Самоубиеца станал убиец
11.
...
13.07.2022 10:13:36
Абе над 65-70 доживяват слабичките. Дебелите и пушачите умират преди 70г
10.
Нещо ми намирисва
13.07.2022 09:57:20
и тази историйка... Името на улицата, числата, и още повече фактът, че никой не се самоубива по този начин по бял ден... А и какъв е този американец и какво дири в Добрич? Не е място където има много американци.
9.
Средно до 70г?
13.07.2022 09:42:32
Е не знам, ама аз кат вляза в пенс. Клуб има доволно хора на по 80г, играя шах с 2ма на по 85г, онзи ден чета новина дядо на 90г шофирал ударил жена на 85г, В понеделник карах колело с 75годишен изглеждаше на 60г..
Нито един оттях не пие или пуши. Нито един от тях не беше с наднормено тегло.. така че тея приказки пия и пуша щот няма живея до 100 или на 80г то не е живот са грешка. 85г играеше тенис на маса в парка и кара колело.
8.
Simon G
13.07.2022 09:32:47
За това ме е страх да вървя покрай тези селски блокове, постоянно хвърлят нещо отгоре, самоубиват се и какво не, 80% диваци живеят в тях
7.
До 4
13.07.2022 09:28:51
Ти тъп ли си, или да?
Нелепо загиналият е човечецът, върху когото е паднал този хахо. А не, че американецът бил добър. За пенсионера иде реч!
6.
пенсионера
13.07.2022 09:18:03
попаднал на неподходящото място в грешното време.......
Бог да ги прости......
5.
...
13.07.2022 09:06:55
Най лошото качество на живот в ЕС!! Средно живеем до 70г. таван .... затова скачаме.
4.
Пропаганда
13.07.2022 08:51:05
Я пак ?

В кв. ЮгоИзток, американец живеещ на бул. Русия, се самоубива, убива ки бълг пенсионер !?!
Но американеца бил с чувство за хумор и мн възпитан.

А ако беше :
В кв Запад, на бул. Брюксел, руснак се самоубива, убивайки бълг. пенсионер.
Руснака щеше да е пиян, груб, дивак.

Пропаганда от всяко изречение.
3.
kaput
13.07.2022 08:43:04
parvu kako prai hamerikanec u vraca
2.
Ало Вараца?
13.07.2022 08:36:31
Колко по-голяма може да стане сле като едно хахо бастиса невинен човек?
1.
Glarus
13.07.2022 08:29:32
Ебти и наркотиците
  Добави Коментар
Тревожно: 78% от българите използват телефон докато шофират Глобите у нас за подобно нарушение са сред най-ниските в Европа За тъщи: От кои зодии излизат най-добрите зетьове Ето кои са те 
Машинист от влака, блъснал кола край Кресна - с положителна проба за упойващи вещества Предстои извършването на химичен анализ Клипът за шофиране с 308 км/ч е зле монтиран фалшификат, казва експерт Вижда се ясно, че скоростта на автомобила се увеличава от 140-200 км/ч до над 300 км/ч, а на горната картина лампите се движат една след друга без промяна, обяснява той
Тежък удар на еврото! Какво става на пазара Единната валута прави рязък завой Ошишка се с корем и огромна задница, какво става Тита изглежда покъртително, феновете й се притесняват
Варна ще е домакин на уникална изложба за книговезане и скрапбукинг Националната изложба "Наследство в корици" ще отвори врати в галерия "Арт салон Радио Варна", където посетителите ще могат да се докоснат до едно от най-фините изкуства – книговезането и скрапбукинга Певицата Вая: Не съм шофирала с 300 км/ч, аз съм страхлива Свалих видеото от платформа за клипчета, не бих карала с бясна скорост, защото съм страхлив шофьор, посочва фолкаджийката
Просто изсипете какаото в топла вода и турската рецепта за сладки е готова Приготвят се много бързо 23-годишен заплаши с убийство баща си, арестуваха го Нападението е станало в Горна Оряховица 
Нова мода в имотите и защо панелките поскъпват Годишният растеж на индекса на цените на жилищата (ИЦЖ) се ускори до 16.5% Лунен календар за март 2025 г: Внимавайте какво правите на тези дати Има точно определено време, в което трябва и не трябва да посетите фризьора