Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Баби германки в Слънчев бряг се оплакват от шумен секс на Азис с… жена

Ключови думи:

Поредна PR-акция за рефреш на имиджа си подхвана мургавият славей Азис. След като сключи брак с мъж, а преди това „забременя” от самия себе си, сега фолкаджията прави сензация от нещо напълно естествено – уж бил сгащен да прави секс, но … с жена. При това в Слънчев бряг. Пикантни снимки, които трябва да ни убедят в това, публикува blife.bg. Те уж били направени от турист, отдъхващ в 5-звездния хотел "Хелена" на оръжейния търговец и бивш шеф на борда на „Слънчев бряг” АД Младен Мутафчийски. Човекът, чиято народност не се споменава, бил настанен в апартамент в срещуположен корпус на този на певеца и останал повече от учуден, когато видял блондинът не в компанията на мъж(е), а със знойна хубавица.


Той направил папарашки снимки и ги продал на blife.bg. Вече е разкрито, че девойката, с която Азис разменил интимности, e 19-годишна, казва се Галя и се изявява като модел. Тази година дори спечелила конкурса "Мис Стара Загора" в родния си град и смятала да участва и на небезизвестния конкурс "Мис Плеймейт".

Кралят на фолка изкарал три дни в компанията на хубавицата. Още първата нощ в хотела от стаята на певеца се носели страстните стенания на момичето, твърди анонимният фотограф. Баби германки дори подали оплакване на рецепцията срещу шумове, които се разнасяли от стаята на Азис и неговата половинка.


Снимките обаче са прекалено качествени, за да са направени от папарак, а Азис и едрогърдата Галя стоят един до друг прекалено изкуствено. Просто си личи, че това е трик, с който индиректно се рекламира новия албум на Азис "Гадна порода", смятат познавачи.



3
Коментара по темата
3.
Gabriele
29.05.2014 01:59:32
A be gei si e !:-D
2.
не ни баламосвайте
29.06.2011 11:56:35
абсолютни измислици, даже си личи че "тайнственият фотограф" е снимал от терасата. трябва да си абсолютен баламурник за да се хванеш на това.
1.
MythBuster
23.06.2011 19:55:16
Нагласена работа от всяякъде. Иначе азис изобщо не е гей. Постоянно плющи такива амбициозни манекенки като галето и фолкдиви.
  Добави Коментар
Имаше големи планове, но... Ерик тен Хаг не се задържа достатъчно дълго в Ман Юнайтед Чутовна сензация в "Ергенът" Ще има ли бунт на претендентки за Мартин?
Нови разкрития за убийците на 20-годишния Мариян, единият е арестуван в Чехия Предстои да бъдат издадени европейски заповеди за арест спрямо тях, тъй като са опитали да заличат следите от убийството, а след това са напуснали страната Купи си кола за 500 000 долара Бони има много пари
Откриха две тела в къща край Петрич Все още не е ясно дали са установени следи от насилие В 7 секции не е отчетен валиден вот, а в дори 2 липсват бюлетините в чувалите ЦИК закъсня с преизчисляването на данните от изборите и заради това Конституционния съд ще закъснее със своето решение - дали ще има пренареждане в Народното събрание
Вдигна сватба, а после бързо се разведе На Емили Озмънт не й провървя в любовта Балканска страна победи Германия, Австрия, Франция, Италия и Швейцария накуп На престижно Световно
Тя разтърси "Ергенът" Млада дама разбърка картите Мутренско изпълнение на булевард в голям град Ситуацията се разигра в Пловдив
Мистерия с нападението на метеорозите на връх Мургаш, случаят бил като от роман на Стивън Кинг Нападателят влязъл в станцията от прозореца на третия етаж Мълния в имението на... "Ергенът"