Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Радиацията се повишава опасно след битка край Чернобил

Зоната на атомната електроцентрал в Чернобил вече се контролира от руските нашественици. Снимка: УНiАН
Ключови думи: АЕЦ Чернобил, руснаци Чернобил, Украйна, радиация Чернобил

Контролните нива на дозата гама лъчение са превишени значително, след като руснаци превзеха Чернобил. Това показват данните на автоматизираната система за радиационен мониторинг в зоната на атомната електроцентрала, съобщава Държавната инспекция за ядрено регулиране на Украйна, цитирана от УНiАН.

След като руските нашественици нахлуха и в района на призрачния град Припят, е настъпила промяната на радиационния фон в зоната. Украинската информационна агенция посочва, че причината затова не била ясна. 

Михаил Подоляк, който е съветник на ръководителя на кабинета на президента, потвърди, че от снощи руснаците контролират района, който опустя след най-тежката авария в историята на ядрената енергетика.

4
Коментара по темата
4.
Хахаххахахах
25.02.2022 12:58:27
Ох не знам кой ви плаща за малоумните изцепки, ама тоя виц ме сгъна от смях :)))))))))
3.
УНiАН ?
25.02.2022 11:45:53
Уж имаше предупреждение, че ще ни манипулират с фалшиви новини от Русия, а ни подкараха с фалшиви новини от УНiАН
Я дайте доказателства за повишената радиация от Чернобил и къде точно до погребания реактор е измерена повишена радиация! Кой го е измерил? Кой го е потвърдил? и т.н.
2.
Как
25.02.2022 11:28:26
руснаците завзели района , а пък украинците контролират контролните уреди за мониторинг в централата. Аз ще ви завзема блока пък вие ще следите водомера
1.
Гост
25.02.2022 11:13:01
По голяма простотия не бях чел!
Как нахлуха бе малоумник на руска територия? И как точно се вдигна радиацията , вследствие на " нахлуването"? Поне си четете простотиите преди да ги публикувате.
  Добави Коментар
Знаменит тенисист с култово последно желание Агилера поиска студена бира Зверство смрази морски град Убиха с пушка кърмеща майка куче
Желание за стриптийз в „Ергенът“, но Мартин отказа Това е гадно, каза той, след като Анна-Мария го би в игра и това й даде право да поиска нещо от него Получи огромно признание Мъри и Гьозтепе мобилизират френетична фенска маса
Събра погледите на 57 години Малина е с тяло като манекенка Вързаха й тенекия Дрю е чаровна и богата, но не сполучи с определен мъж
Река с крокодили ще е домакин на знаменито състезание? Ето какво планират Не си поплюва Фънки с негативни думи за Лили Иванова
Направи голям фурор в "Стани богат" Млад мъж отвори въпрос за 20 000 лева Ще е булка Леердам каза "да" на Пол
Пак показа класа Григор е 1/4-финалист в Маями, турнирът е за 1000 точки при трофей Беше на върха на славата, а сега е в затвора Робиньо е зад решетките