Задържаха лихвари от Средец за купуване на вот срещу опрощаване на кредити
При специализирана полицейска операция срещу купуването на гласове, реализирана тази сутрин в Средец, са задържани двама души и са образувани две досъдебни производства. Това съобщиха току-що от пресцентъра на ОДМВР-Бургас.
Проверини са: къща за бързи кредити и частен дом, обитателите, на които извършвали лихварска дейност. Намерени и иззети са списъци, парични средства и златни накити. Вероятно и в двата случая е използвана финансовата зависимост на взелите кредити срещу обезщание да опрощаване на заемите, ако се упражни правото на глас за определена политическа сила.
6
Коментара по темата
6.
Селяка
11.11.2021 21:54:48
Бря? И коя точно е тази политическа сила? Не че ний в наше село Грудово не си я знаем, но биваше авторът на статията също да я посочи! За да разберат и читателите извън обшина Средец! Е те затуй като жокер ще посоча, че кметът средецки е от същата тая политическа сила!
5.
Средец
11.11.2021 16:51:59
А то и в Средец имало купувачи на гласове, досега бяха света вода ненапита.
А сега да видим какъв ще е резултата на ГЕРБ там
А сега да видим какъв ще е резултата на ГЕРБ там
4.
*********
11.11.2021 15:39:09
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
3.
Петкан
11.11.2021 14:52:42
Браво! Мачкай......
2.
Иван
11.11.2021 14:17:04
България щеше да е чудесно място за живеене, ако ги нямаше циганите и мюсюлманите.
1.
стъки
11.11.2021 13:46:55
Toзи Рашков мръсника, докога ще арестува хората на Бойко Борисов по места? Какво иска, да лиши ГЕРБ от най-верните им избиратели- циганите? Няма ли кой до спре Рашков, че ако ГЕРБ и ДПС не вземат поне 40% заедно, то и Борисов и Пеевски отиват в затвора!
Рашков, ти милост нямаш ли? Това ли искаш- двамата най-добри и честни политици в затвора? Изрод мърсен...
Рашков, ти милост нямаш ли? Това ли искаш- двамата най-добри и честни политици в затвора? Изрод мърсен...