Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Гордост! Бургаски медик е отличен от БЛС в церемонията "Лекар на годината"

Доц. д-р Владимир Гончев бе награден в категорията "Принос за развитие и утвърждаване авторитета на съсловната организация"
Ключови думи: блс, доц. д-р Владимир Гончев, флагман, умбал бургас, отличие, лекар на годината

Доц. д-р Владимир Гончев от УМБАЛ Бургас бе отличен от Лекарския съюз в церемонията "Лекар на годината". Той бе награден в категорията "Принос за развитие и утвърждаване авторитета на съсловната организация". Призовете бяха връчени в третата традиционна церемонията "Лекар на годината" в централата на Българския лекарски съюз.

В УМБАЛ Бургас доц. Владимир Гончев отговаря за следдипломната квалификация и надграждащото обучение на медицинските специалисти.

Доц. д-р Владимир Гончев е лекар с над 33 години стаж с професионална кариера, преминала през различни нива в йерархията на системата на здравеопазването - лекар в Бърза помощ, отделение по вътрешни болести и функционална диагностика на вътрешните болести, придобил мениджърски умения като ръководител на здравни и лечебни заведения и от 2016г. университетски преподавател.

Има над 60 публикации и участия в научни конгреси в България и чужбина. Основните научни интереси са в областта вътрешни болести, социална медицина, обществено здраве,  здравен мениджмънт, епидемиология на неинфекциозните заболявания, епидемиология на сърдечно-съдовите заболявания телемедицина, дигитално здраве, изкуствен интелект в здравеопазването.

 

Училище във Варна забрани ползването на телефони и в междучасията Учениците забелязват, че успехът им се повишава след забраната Не е на себе си от щастие Венелин Венков съобщи голяма новина
Оставиха в ареста шофьора, предизвикал катастрофа с две жертви на „Тракия” Мъжът е без книжка и седнал зад волана след употреба на алкохол Изповяда се Марешка Бардем разкри как се стигнало до брака й, когато е едва на 14 години
Двоен трик прави баницата по-пухкава и въздушна отвсякога За да приготвите най-добрата баница, не е нужно да добавяте никакви скъпарски съставки, а само да нарежете корите на ивици и да ги нагънете в сместа, като ги напоите добре Тези зодии никога не трябва да са във връзка Има двойки зодии, които не си подхождат и връзка между тях би просъществувала много трудно, а по-често завършва бързо и много токсично
Ямбол се сбогува с Марин Маринов Българинът загина в Газа Светът изтръпна: Чернобил се пробуди заради зейнала дупка Украинските власти търсят начини да поправят защитното покритие на повредения четвърти блок на изведената от експлоатация атомна електроцентрала
Разкри голямата си мечта Изгледал съм всички сезони и силно вярвах и се молех да ми се случи и на мен, споделя Вениамин Тези 3 зодии никога не спазват обещания си! Каквито и бъде изречено от тях, то едва ли ще се превърне в реалност
Отиде си легенда на киното в България Инж. Емил Ангелов 20 години управляваше „Българска кинематография“ Забраната за телефони при децата е нож с две остриета Според експертите забраната на смартфоните и социалните мрежи е недостатъчна да подготви децата за здравословно използване на технологиите