Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

5 най-манипулативни зодиакални знаци

Ключови думи: зодии, манипулатор, мнение, цел

Определено има хора, които биха направили всичко, за да постигнат своето, а и са уцелили подход, който работи с всеки. Някои от зодиакалните знаци са съвършени майстори на манипулацията и са способни да накарат и най-резервираните хора да им "свършат мръсната работа".

СКОРПИОН

Те са известни с това, че ще постигнат целта си на всяка цена. Умеят да го играят жертви, когато се налага, ала могат да бъдат и сериозни агресори в други ситуации. Определено скорпион е изключително отмъстителен и помни дълго време, ако някой го е обидил с нещо. Със сигурност не забравят и не прощават, а чрез манипулацията си, винаги успяват да си го "върнат". С лихви.

РАК

Те са по-скоро емоционални манипулатори. Вероятно повечето бременни жени, искащи нещо от съпруга си в 02:34 ч. през нощта, са зодия РАК. Обичат да използват състоянието си, за да получат, каквото пожелаят. Ще изискват от всеки да им съчувства и помага, като изобщо не се чувстват гузно за това.

ВЕЗНИ

Ако сте имали приятелка в училище, която е възможно да обижда всеки, но всички правят нещо за нея, за да е в отбора на "готините", то тя е със сигурност зодия Везни. Категорично успяват да накарат някой да се чувства зле за себе си, но и въпреки това да свърши нещо за тях. Много добре използват всички привилегии, които притежават, за да манипулират хората с тях.

ЛЪВ

Зодията с най-голямото его, винаги ще манипулира всички, за да бъде на върха. Лъв обожават да са в центъра на събитията и задължително ще използва всички похвати и техники, за да бъде там винаги. Склонни са да направят изключително много неща, включително манипулиране, само и само да са в светлините на прожекторите.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Сподели, че е унижавана В младежките години  Папата получи два пристъпа на остра дихателна недостатъчност Ето какво съобщават от Ватикана
Администрацията на Тръмп с показателен ход Ето какво съобщи ББС Те са най-добрите в "Ергенът"... Относно готвенето
Сигнал до Флагман.бг: Голяма опасност ни дебне на пътя Бургас-Малко Търново Изсъхнали дървета може да паднат върху коли Свлече се като прострелян Виктор Русинов се превива от смях в "Ергенът", падна дори на земята
Зловеща катастрофа в страната Един човек загина, има и ранени Тя даде страхотен пример Млада българка със заявка да се превърне в световна хегемонка
Зеленски с тревожен коментар за войната Президентът на Украйна: Краят й е много далеч Шампион от Бургас се качи на Шипка и каза ярка фраза "Шипченската епопея е най-славната страница от нашата история", смята Цанко Цанков
Българин с разтърсващи думи за кървавата атака в Германия "Хората вече започват да се притесняват като излизат на разходка", сподели Яво Божилов Ад на "Тракия" Верижна катастрофа и 10-километрово задръстване