Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Оле-оле, СДС! Мачът е на 5-ти, не ритат национали, а наште срещу ЦСКА

Бориска Стоева дойде в този вид да поднесе и венец пред Руския паметник. Хвала на такива храбри седесари!
Ключови думи: Тодор Иванов, Бориска Стоева, СДС-Бургас, трибагреник, 3-и март, Бургас
Доброто хрумване на бургаското СДС да изрисува лицата на бургазлии с трикольора в днешния паметен 3-и март, с което да се покажат сините политици и като патриоти, нещо май не се получи. Малко след издигането на трибагреника пред общината днес, герберовите депутати, съветници и чиновници от кметската администрация, водени от областния управител Константин Гребенаров, с удивление наблюдаваха родолюбивата акция на седесарите.

Под вещото ръководство на областния секретар Тодор Иванов, красивото пресаташе Катя изографиса личицата на няколко деца, на общинската съветничка от БСДП Дина Димитрова, както и на синята активистка Бориска Стоева. На герберите никак не им стана приятно и почнаха да подмятат иронични реплики, свързани с футболните страсти. Тъй като сме дискретни и не желаем да разпалваме омраза между съюзниците на местто ниво само ще предадем мнението на един виден гербер за инициативата на СДС: това се прави преди и по време на футболен мач, когато играят националите. Решаващ мач в Бургас ще има, но той не е днес, а на 5-и март – в събота. И няма да ритат националите срещу Аржентина, а наще от „Черноморец“ срещу ЦСКА. Затова препоръчвам на седесарите да не си мият лицата до събота, за да използват картинките по предназначение, макар и с местно значение.
5
Коментара по темата
5.
Чичо Въсо
05.03.2011 20:11:10
Осведомени източници съобщават,че на поздрава "Христос воскресе" един мнооого високо стоящ гербер с ДС минало отговарял - Мерси! Тока ,че въпросните партизани първо да си сверят ценностния часовник , апосле да подмятат.
4.
анализатор
05.03.2011 18:04:05
"Tова се прави преди и по време на футболен мач, когато играят националите" - а защо се прави? В признак на родолюбие. За съжаление гереберът е прав, родолщбие и патриотство се показва само на футболни мачове, а след това стадионът бива потрошен. Но мили мои трибагреникът не е измислен за футболни мачове и Левски не го е носил на такива мероприятия.
Но гереберите са цветя и не разбират от философия, нито от смисъл. За толкова години съм виждал трибагреници само на футболни мачове, но нашата политика винаги е била като мач между ЦСКА и Левски, е нали знаете кое е синьо.
3.
гражданин
04.03.2011 13:39:22
сдс яде много бой през годините, къде заслужено, къде не...но в крайна сметка разбра, че без ценности като народ сме за никъде...и започна плахи опити да възроди. по-смело сдс-ари, ако сте искрени, постоянни и настоятелни, резултатът ще е добър за всички ни, та дори и да не ви харесваме
2.
овца
03.03.2011 16:16:16
герберската селяндурщина е известна в цял свят, не е нужно да й се учудваме и днес..
1.
keptan
03.03.2011 16:15:31
Бургаските гербери не са прави и да вземат да се поправят, защото техния гуру Бате Бойко най- редовно сравянва политиката с мач. Пък и по негов пример на мачовете не се боядисват лицата, а се уреждат приятели.
  Добави Коментар
Защо сексът „по приятелски“ носи усложнения - 10 правила Ако сте „само за единия секс“, трябва да сте убедени, че никоя от двете страни няма да се влюби Ад на кръстовище в София заради пиян моторист Инцидентът е станал на кръстовищата на булевардите "Александър Стамболийски" и "Вардар"
18 знака, че женската ви енергия е блокирана Сравнявате се с мъжете 3 зодии, които ще направят голям скок в кариерата си тази пролет Дали сте сред тях
Няма такъв пухкав кекс с ябълка и моркови, става за нула време С ябълки, моркови и малко лимонада стават ето такива вкусотии - пухкав кекс с ябълка и моркови Клюкарстването било полезно, твърди учен Суийт обяснява, че клюкарстването е дълбоко вкоренено в социалната ни природа и има сложни психологически корени
Мариан Бачев уволни ключов шеф в културата Заповедта е издадена две седмици преди ресорният зам.-министър Тодор Чобанов да коментира пред ситуацията с НИНКН Проф. Рачев: Давайте към планината и морето, там агнешкото е по-вкусно! Във вторник може да има гръмотевични бури, но може да гръмне, може и да не гръмне
Путин смълча света, издаде грандиозния си план Президентът на Руската федерация подчерта, че Русия и Китай имат "големи планове - интересни, амбициозни и грандиозни" Няма да повярвате какво ще прави Ще пише роман
Превъртяха футбола През 2011 г. Бодьо/Глимт удря дъното – изпада във финансов колапс, играе във втора дивизия и функционира с условия, характерни за аматьорския футбол, а днес са на полуфинал в ЕКТ Мозъкът започва да работи с пълна сила между 60 и 80-годишна възраст Върхът на интелектуалната активност на човек е около 70 години, когато мозъкът започне да работи с пълна сила