Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Петима с COVID-19 в Бургас, България вече е в жълтата зона

Направени са 15 149 теста за COVID-19. Малко над 1 процент са положителните проби
Ключови думи: COVID 19, заразени, починали, коронавирус

178 са новите заразени с коронавирус в страната при направени 15 149 теста. Това означава, че малко над 1% са положителните проби от изследваните. В болница остават над 2400 души, съобщава БНТ.

Починалите от COVID-19 за едно денонощие са шестима, а излекуваните 723.

Над 1,5 млн. са поставените дози, а за денонощие - 21 771. България вече цялата е в жълтата зона, като някои области са на границата със зелената. В областите Габрово и Ловеч няма регистрирани нови случаи за денонощието. 

Най-много са новите случаи в София - 46, Пловдив - 16, Благоевград -14 и Стара Загора – 14, а в Бургас с коронавирус са петима.
 

4
Коментара по темата
4.
До 3
09.06.2021 10:31:03
И защо трябва да слушам Ивайло,след като най- близките ми приятели са медици? И да,отдавна вече се ваксинирах,но това вече си е лично решение.
3.
до 2
09.06.2021 09:37:13
Носи, носи. Не ги слушай такива като Ивайло. Ти слушай телевизора, там е истината! И да не пропуснеш да се боцнеш!!!!
2.
До 1
09.06.2021 09:16:32
Ами разликата е,че възрасгните,нашите родители,баби и дядовци,хората със заболявания,които трябва да пазим най-много,не ходят по барове и заведения,но посещават магазините и градския транспорт!
1.
Ивайло
09.06.2021 09:07:01
Време е да премахнат задължителното носене на тези ненужни маски-парцали в затворени помещения...Каква е разликата от това да носиш задължително маска в магазин,кино,търговски център и т.н,а в бар,дискотека,квартално заведение и т.н-не?!
  Добави Коментар
Откриха мъртви трима американски войници Автомобилът на военните потъна във воден басейн  Ад край Луковит, тежкотоварен автомобил уби дете  Водачът на камиона, разбира се, е освободен, защо да го задържат, пита Диана Русинова
Мъж отиде на гости на 42-годишна пловдивчанка, тя го... Нападна с нож Човек бере душа след нападение от мечка До България
Дете падна от тераса В България Икономист: С приемането на еврото България ще влезе в сърцето на ЕС Благосъстоянието на хората в България се подобрява, уверява Румен Гълъбинов
Сериозно природно бедствие в... Гърция Без ток остават... Жители на Русенско
Майка уби сина си Ужас в САЩ Три коли горяха в... Перник
Почина ръгбистът канибал, който яде човешка плът, за да оцелее след самолетна катастрофа Алваро Мангино, един от 16-те пътници, оцелели при станалата печално известна самолетна катастрофа през 1972 г., почина на 29 март след пневмония Как Европа стана играчка на глобализма Евроатлантическите ценности бяха изхвърлени на боклука от самите либерали, казва Бетина Жотева