Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Обявяват още интересни заглавия от „София Филм Фест на брега“

Ключови думи: София Филм Фест на брега, филми, кино

Нови детайли от програмата на 19-то издание на „София филм фест на брега“ ще бъдат обявени на пресконференция, която традиционно се провежда в разгара на подготовката на чакания от киноманите форум.

Тази година тя ще бъде на 26 февруари, петък, от 11 ч.

Бургаските журналисти ще могат да участват в нея онлайн или на живо – в зрителна зала „Тончо Русев“ на обновения Културен дом НХК, която дава възможност да бъдат спазени всички мерки за безопасност. И в двата случая ще имат възможност да задават своите въпроси към Стефан Китанов - директор на „София филм фест“, проф. Георги Дюлгеров -художествен ръководител на фестивала в Бургас, Диана Саватева - зам.-кмет „Култура, туризъм и спорт“ при Община Бургас, Надежда Косева - ръководител на Киноклас Бургас, Николай Урумов - продуцент на филма „Петя на моята Петя“ и Кристина Ингилизова - представител на организационния екип на фестивала.

Лайф стрийм от пресконференцията ще се излъчва в фейсбук страниците на „София филм фест на брега“ и на Община Бургас:

https://www.facebook.com/sffnabrega

https://www.facebook.com/Burgas.Municipality

Представителите на медиите, които нямат възможност да присъстват в залата, могат да публикуват въпросите си като коментар в страниците по време на пресконференцията и те ще бъдат зададени от името на медията.

Пресконференцията е отворена, в нея могат да се включат и граждани, но само онлайн. Така, ако все още не са имали възможност да видят как изглежда обновеният Културен дом на НХК, ще надникнат в различните зали чрез клипа, който ще бъде пуснат по време на пресконференцията.

В 19-ото издание на „София филм фест на брега“ са включени филми от селекцията в Кан, претенденти за „Оскар“ и „Златен глобус“.

Вече е известно, че първата лента е  „Февруари“ на Камен Калев. А с кой филм ще бъде закрит престижният фестивал, ще научите на 26 февруари.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
„Хлебарка“ налази ефира на БНТ и дори изпълзя на трето място в „Ново 10+2“ Песента на Диди и Мони от бургаския дует „Парадокс“ дебютира в класацията и едва не я оглави Не му върви срещу Джокович, защото... Изпълнява бекхенд с една ръка
Това са истинските причини жените да привличат емоционално недостъпни мъже Те се влюбват в партньори, които изглеждат чаровни, загадъчни и привлекателни, но с времето се оказва, че тези мъже не могат да предложат дълбока емоционална свързаност Вече не купувам хляб, от 2 кг брашно правя 45 броя от тези памук питки Лесни са, практични и толкова вкусни, че ще се чудите защо изобщо сте купили хляб
Макрон с призив към Нетаняху Френският президент иска спиране на огъня в Газа Ужасна вест от Мианмар Бременна жена издъхна след земетресението
Шокиращ финал Сбогуваме се с хитовия сериал "Златно момче" Кола се запали в движение в голям роден град За щастие няма пострадали
Най-злобните зодии Те могат за нула време да превърнат живота ви в истински ад Малък самолет падна върху къща Пожарна и полиция евакуираха района 
Подробности за важната дискусия с министър Боршош в Бургас Ето какво се случи на разговор за туризма Отиде си голямо име в киното Почина Денис Арнт