Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Любимaта секс поза на всяка зодия

Ключови думи: секс, секс поза, зодисекс, секс поза, зодии, страст

Когато правите секс, не е задължително да се стремите да е като в порното, което сте гледали. Това не е състезание, на което ще получите награда. Сексът може да е мързелив, отпускащ, интензивен или страстен. Опитайте да смените някои пози или да го направите в любимата за вас. 

Сексът е толкова креативен, колкото сте вие. Може да заздрави отношенията между вас и партьора ви и да бъде невероятно забавление. 

Използвайте вашата креативност в разнообразието от различни пози. Има много двойки, които приемат разнообразието като задължително и никога не повтарят една и съща поза. Други осъзнават, че искат да усъвършенстват определена поза. 

В много от случаите при дълга връзка се придобива рутина. При сериозни, дългогодишни отношения голяма част от хората правят секс веднъж седмично и само в една поза. Това води или до разочарование, че сексът е станал предсказуем или до комфорт от това, че знаете кой какво харесва. 
Дори да ви звучи странно, това което харесвате в секса е сврързано и със зодията ви.

 Ето, кои са любимите пози на всяка зодия според астрологията:

Овен: Кучешката поза

Овните знаят какво искат и не се срамуват да го кажат. Те не се интересуват от сериозни отношения, продължителна любовна игра и гушкане. Техният начин е бързо и силно. 

Телец: Поза лъжица

Телците си падат по бавния и ориентиран секс. "Бързо" и "хубаво" не присъстват е представите им за секса. Партньорът им никога няма да е лишен от внимание в леглото и може да е сигурен, че няма да има необгрижена част от тялото си. Дори да не се стигне до секс, те ще направят така, че пак да е хубаво. 

Близнаци: Мръсни приказки

Близнаците са готови на всичко по отношение на секса: двойки, тройки, всякакви пози и ролеви игри. Каквато и да е позата, за тях важно да говорят. Възбуждат се от мръсни приказки. Тази зодия има страхотна комуникация. 

Рак: 69

Раците обичат да дават и да получават. Именно за това най-добрата поза за даване и получаване е 69.

Лъв: На крак

Лъвовете са от контролиращите зодии. Обичат да правят секс в банята, за да се оглеждат. Ако правите секс с представител на тази зодия, не му казвайте какво да прави!

Дева: Мисионерска

Девите си падат по секса в леглото. Не обичат пясък на различни части по тялото си, нито схващания по време на екстремни сексуални действия. Ще са много задоволени ако включите и стимулация на клитора. 

Везни: Ездачка

Жените Везни обичат да им се възхищават. Единият от начините е мъжът да я гледа, докато тя го язди. Тази поза води и двамата партньори към невероятно сексуално изживяване. 

Скорпион: Винаги секс

Те просто обичат секса и го правят страхотно. Никога не са изморени за секс и са готови за дълги маратони. Трудно е да насмогнете на Скорпиона, защото той може да го прави постоянно. 

Стрелец: Мастурбация

В случаи, че Стрелец изпита нужда от секс, но бърза, той просто ще мастурбира набързо, където намери за добре. 

Козирог: BDSM

Малкото ситуации, в които Козирог си позволи да се отпусне е по време на секс. Те също обичат да контролират. Ако партньорът им е съгласен си падат и по грубости. 

Водолей: Поза, измислена на момента

Те не обичат да повтарят едно и също. Падат си по нови и свежи неща по отношение на секса. Без значение дали са притиснати от времето или имат на разположение цяла вечер, бъдете сигурни, че ще бъдат изобретателни и креативни. 

Риби: Жената лежи на една страна

Рибите си падат по емоционалната и физическа близост. Те са креативни, именно затова тази поза е точно за тях. Позата е подобна на "Поза Лъжица", но с повече изобретателност. 

1
Коментара по темата
1.
Кой е Стрелец в офиса на Флагман? хахаха
22.12.2020 22:43:03
Любимата поза на Стрелеца била Мастурбация........... ахахахахахахаха

Не знаех че мастурбацията е поза, но пък явно някой Стрелец в офиса на Флагман е силно загорял и не си носи страпона навсякъде.
  Добави Коментар
Това е рецептата за най-въздушния турски млечник, трябват ви само три съставки Проста и сполучлива, ще я правите поне през ден Владо Зомбори се връща в "Капките" Той ще излезе на сцената с талантливо дете, за да подкрепи кауза на УНИЦЕФ
Задължително слагам бучка захар в хладилника, причината ще ви изуми Опитните домакини знаят, че този насипен продукт буквално абсорбира всякакви миризми и ги задържа НАП: Възстановяваме до 200 лв. данък след ремонт вкъщи Майсторите, които извършват ремонти, декларират доходите си пред НАП
Орбан изкарва на яве медиите и НПО-та, финансирани от САЩ Унгарският лидер смята, че получателите на чуждестранни средства трябва да понесат "правни последици" и трябва да бъдат изкоренени Черната Златка печели "Хелс китчън"? Във ВИП брадър 2013 година тя показа, че е изкусен готвач
Ангела Меркел подари книгата си на Бойко Борисов с посвещение Тя беше канцлер на Германия от 2005 до 2021 г. Никога не пускайте бяло пране с прах за цветно Има рискове
Жена е жертва на имотна измама, замесени са лекари Сагата започва преди години Масови протести в големи търговки вериги на Балканите От 8 февруари бойкотът ще бъде насочен и към конкретна търговска верига
Вълнуваща лекция и изложба разкриха историята на една от най-знаковите сгради в града Почетният консул на Украйна Димитър Караненов изрази своята благодарност към арх. Красовска за активния ѝ принос към културния и артистичния живот на Бургас Всеки път търках до полуда тоалетната чиния, докато съседката не ми издаде този трик Трябват ви няколко прости съставки, които ги има във всеки дом