Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Фънки: „Бях злобно дете със скучно детство“

Ключови думи: фънки, детство, продуцент, папараци, мария игнатова

Музикантът Димитър Ковачев - Фънки разказва пред Мария Игнатова забавни моменти от работата си със световни звезди в предаването „Папараци – ново 20!“. Тази неделя в комедийния таблоид без аналог в телевизионния ефир у нас зрителите ще разберат детайли от живота на децата и техните известни майки. И тъй като шоуто цели да усмихне зрителите си, тема в новия брой ще бъде двойното щастие, което екипът на таблоида ще сподели във формата на кадри от разходка в парка на Ася Капчикова с новородените си близнаци – Ивиан и Ианик, както и новото начало на близнаците на Крум и Мая Савови – Катрин и Крум-младши. Диана Великова, половинката на Орлин Павлов, също ще сподели мигове от разходката си със своята дъщеря.

Сред звездите деца, които ще бъдат герои в предаването ще бъде и Васил Арнаудов – синът на Андрей Арнаудов и Емануела Толева. Той бе заедно със своите родители на премиерата на филма на Петя Дикова, направен специално за кампанията на ДНК – „Направи го сега!“. На събитието присъстваха още Юлияна Дончева, Аня Пенчева и Ивайло Караньотов, Ники Кънчев и Владо Николов.

Своето детство ще си припомни и продуцентът Фънки, който е специален гост на Мария Игнатова. Музикантът ще разкрие, че е бил злобен като малък и е имал скучно детство. Може би защото и до ден днешен се страхува от…всичко. Едни от малкото му забавни моменти като дете са били когато с приятели са крадели краставици или светлоотразителите на колите, заради което е изял не малко бой. Забавните моменти на Фънки като музикален продуцент, обаче, са много. Историята, която си спомня с много смях е свързана с Шаде.

По време на концерта си в Арена Армеец в София, звездата е поискала специална бяла стая за своята болонка. Причината – кучето изпадало в стрес в друга среда. Как се е справил със ситуацията Фънки, зрителите ще научат в неделя от 21.30 часа. В рубриката „Мирон става VIP” Наталия Кобилкина ще научи русокосият сценарист как да съблазнява жените, следвайки техниките на гейшите.

3
Коментара по темата
3.
ТЕОДОСИ ФИЛИПОВ
03.10.2020 13:22:14
Твърдо съм убеден,че има хора заченати с анален секс......
Просто няма начин,да са такива ЗАДНИЦИ,ако е било по стандартния начин.....
Фънки е живия пример за това....
2.
оффф...
03.10.2020 12:56:48
Той Фънки все още си е злобно дете
1.
Пънки
03.10.2020 11:16:39
Че тя злобата му още си стаи на тая лайняна торба
  Добави Коментар
Бой между непълнолетни, майка се включи в сбиването (ВИДЕО) От МВР съобщиха, че е започнала проверка и случаят вече е докладван и до прокуратурата Едва оцеляла по време на първото си раждане Синоптичката разказа за най-тежкия си момент
Тези зодии са ужасни приятели Интересни поверия за днес Църквата почита Свети йеромонах Тит Чудотворец
Поредна катастрофа на фатална отсечка По информация от полицията, за щастие, този път няма пострадали Мъж от село Оризаре кара мъртво пиян За щастие не се стигна до инцидент
Отличник е в... Масажите Млада жена от Бургаско реши да краде, полицията я сгащи Престъплението стана в Поморие
Депутатите обсъждат вота на недоверие Гласуването ще е към края на традиционната работна седмица Ето какво ще е времето Дъжд почти в цяла България
Авиобаза Граф Игнатиево очаква ценни придобивки за българската армия В ход е модернизиране на родните ВВС Стрелецът да се пази от измамници, а Овенът да внимава с кого флиртува Хороскоп за деня – 2 април 2025, сряда