Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

МВР пусна кадри от снощния бой

Ключови думи: Протест, софия, размирици, СДВР

МВР пусна видео с различни сцени от снощните протести, на които се вижда как яки момчета с вид на ултраси нападат полицаите, крещят нецензурни думи, хвърлят бутилкии, трошат автобусите, с които се оттегляха симпатизантите на ГЕРБ. Фрактура на ръката, контузия на коляното и контузия на главата са травмите на тримата полицейски служители, които са имали нужда от медицинска помощ, пише Лупа.бг.

Всички бяхте свидетели, че до един момент, въпреки двата митинга, нямаше проблем. Бяха взети достатъчно мерки за това. Но при приключване на едно от мероприятията, хора, които явно бяха отишли с определена цел, създадоха напрежение.

Знам, че ще ни обвинят, че това е защитна реакция. Имахме предварителна информация, че ще има платени провокатори – хора с интерес да предизвикат безредици, коментира главен комисар Ивайло Иванов. Той каза, че провокаторите, освен че са хвърляли бутилки по полицаите, са ги заливали със спирт.

 

8
Коментара по темата
8.
Димо
12.07.2020 14:17:19
Да пуснат кадри от Пирогов да видим как някои от родната полиция бият..
Толкова ли е опасен студента че да бъде зверски пребит. Покажете тия "герои" - полицаите.
7.
Да ги еба и тъпите лумпени
12.07.2020 11:35:30
Бой с палките по тъпите кратуни на бесепарските лумпени! И по една палка анално - те така обичат!!!
6.
t
12.07.2020 09:42:00
policaite sa bokluci navsqkade po sveta nikoga priqtel s ushev
5.
До 3
12.07.2020 08:46:14
Иване, ами излез ти първи да ти начупят канчето, а ние ще се включим после.
4.
Иван
12.07.2020 07:20:37
Трябва да стане като в Сърбия Сащ Франция,тогава ще се оправим без да пролеем кръв няма да дадат власта.
3.
Нико
11.07.2020 22:40:30
И да застанат до тея дето храчат по автомобилите ли ? Или дето хвърлят предмети и квото стане ?! Пълни дебили
2.
Нико
11.07.2020 22:40:23
И да застанат до тея дето храчат по автомобилите ли ? Или дето хвърлят предмети и квото стане ?! Пълни дебили
1.
Аз
11.07.2020 21:43:37
Полицаите трябва да се срамуват! Ако са БЪЛГАРИ, да захвърлят каските и застанат до народа си! Трябва да си върнем България!
  Добави Коментар
Свали връхните дрехи Андреа показа отлична кондиция Арестуваха го Проблеми за Ерик Мабиус
Шокираща смърт в Русия Известна жена почина по много нелеп начин Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Учените искат да обучат имунната система да разпознава и унищожава опасните клетки
Какъв е характерът ви според кръвната група Хората имат различен характер и кръвната им група играе важна роля за това Изяли сме 13 000 тона фалшиво сирене Количеството е по-голямо от произведеното през 2023 г.
Трагедия във Франция Във френските Алпи Неприятна новина за феновете на "Спайдърмен" Премиерата се отлага, но с малко...
Провал за България В старт на биатлона Още израелски заложници бяха освободени от Ивицата Газа Докато Израел трябва да пусне от затвора стотици палестинци
Украйна с удар по Русия Украински дронове удариха ключова руска петролна помпена станция  МВР със спешна акция, ще задържа вандалите от протеста в София След раняването на 10 полицаи, МВР предприема действия срещу агресията