Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Наш режисьор пипна вируса и се излекува

Ключови думи: режисьор, георги костов, коронавирус, заразен

Режисьорът на "Останалото е пепел " Георги Костов, чиято премиера по кината беше броени дни преди обявяването на извънредното положение в България, проболедува от коронавирус.

"За съжаление , коварният вирус ме покоси буквално за часове ", казва режисьорът, който не е подозирал , че се е заразил, предаде „Блиц”.

"Прекарах извънредното положение в абсолютна изолация, с никой не съм се срещал. За моя огромна изненада, въпреки социалната дистанция и всички мерки за сигурност, които спазвам, се разболях тежко за изключително кратко време и прекарах рождения си и именния си ден на легло. Интересното е, че първите тестове за коронавирус бяха отрицателни и докторите не можаха да диагностицират точно болеста, тъй като имах затруднено дишане, кръвни показатели в норма и проблемна белодробна картина. Затова ме диагностицираха с бронхит", разказва той.

И допълва: "Тъй като боледуването ми продължи дълго и на няколко пъти особено вечер ми ставаше изключително зле и получавах пристъпи на задух, реших да се консултирам и с друг доктор, който като ме прегледа и заключи, че по състоянието ми и симптомите ми и изследванията, съм прекарал коронавирус".

Сега той възнамерява да си направи още един тест и да продължи да спазва социална изолация, както и всички мерки за ограничаване на разпространението на вируса, докато не получи потвърждение от докторите, че не е преносител на вируса.

"Ще използвам времето да се отдам на творческите проекти, които искам да реализирам. Искам само да оздравея скоро, за да мога да ги осъществя . На всички хора пожелавам да бъдат здрави и отговорни", заключва режисьорът Георги Костов.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Коя ще е новата му жертва Новината издаде нейната сестра Айлин, която пусна снимка в социалните мрежи. Те са били заедно на парти в елитен хотел в Пловдив Не иска да е гей, но... "Дълги години аз много исках да съм нормален, много исках да съм хетеросексуален“, признава изпълнителя на „Ледена кралица“
Защо мъжете се държат противоречиво В началото на едно ново запознанство всеки се опитва да отгатне как го възприема другият, но мъжете понякога се държат много противоречиво и може би вината не е само у тях София под полицейска блокада: Арести за издирвани и незаконно пребиваващи В акцията са участвали служители на сектор "Противодействие на криминалната престъпност“ към Трето и Пето РУ, отдел "Миграция“- СДВР и отдел "Специализирани полицейски сили“- СДВР.
Извикаха линейка, защото тя едва не припадна Здравословните й проблеми всъщност започнали още в средата на миналия месец MAX FIGHT 61 се завръща в София с епични сблъсъци на 31 май След грандиозния успех на MAX FIGHT 60, новото издание обещава още по-зрелищна бойна вечер
Най-лесната рецепта за козунак Става страхотен Стана инвалид, минах през всички кръгове на ада Жени Калканджиева разказва за трудностите
Губи майка си на 14 години и се налага да пее в заведения, за да изкарва прехраната си Обучава се две години в школата към драматичен театър "Стоян Бъчваров“ в родния си град Почина известен бизнесмен Опелото ще бъде на 19 април, в 13.00 часа в параклиса "Архангел Михаил", а погребението - в 14.00 часа .
bTV намериха заместничка на бременната Натали Трифонова Заради бременността мюзикълът на Пловдивската опера "Продуцентите“, в който Натали има главна роля, падна преждевременно от афиша броени дни след премиерата в края на март "Чат Джи Пи Ти" постави точната диагноза на дете с рядко заболяване, 17 лекари не успяха Кортни – майката на четиригодишния Алекс – търсила причината за постоянните оплаквания на сина й в продължение на повече от три години