Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

„Пристанище Бургас“ дари респиратори на УМБАЛ - Бургас и зарадва нуждаещи се за Великден

Ключови думи: Великден 2020, дарителска кампания, респиратор за обдишване

„Пристанище Бургас” ЕАД винаги е било част от Бургас и общността. Чрез две дарителски акции през април ръководството на „Пристанище Бургас” ЕАД прояви съпричастност за справяне с пандемията и подпомагане на нуждаещите се в извънредното положение. В началото на месеца на УМБАЛ – Бургас бяха преведени 20 000 лева за закупуване на така необходимите при овладяването на пандемията респиратори.

В предпразничните дни на Възкресение Христово по инициатива на ръководството на бургаското пристанище са закупени и дарени на Община Бургас 500 козунака, като част от инициативата „Куриери на доброто”. Част от тях ще достигнат до лекарите, медицинските и здравни работници, които са на първа линия в борбата с вируса в Бургас, а останалите по преценка на Общинския щаб ще бъдат зарадват нуждаещите се и социално слаби наши съграждани. "Радващо е да видим, че в трудни времена се обединяваме и добротата, човечността и грижата за близките са вътре в нас", заявиха от бургаското пристанище.

По повод предстоящия Велик християнски празник, ръководството на бургаското пристанище пожелава на своите работници, служители, партньори и на всички бургазлии здраве, топлота в сърцата, благоденствие, търпение и светлина в душите!

Едва оцеляла по време на първото си раждане Синоптичката разказа за най-тежкия си момент Тези зодии са ужасни приятели
Интересни поверия за днес Църквата почита Свети йеромонах Тит Чудотворец Поредна катастрофа на фатална отсечка По информация от полицията, за щастие, този път няма пострадали
Мъж от село Оризаре кара мъртво пиян За щастие не се стигна до инцидент Отличник е в... Масажите
Млада жена от Бургаско реши да краде, полицията я сгащи Престъплението стана в Поморие Депутатите обсъждат вота на недоверие Гласуването ще е към края на традиционната работна седмица
Ето какво ще е времето Дъжд почти в цяла България Авиобаза Граф Игнатиево очаква ценни придобивки за българската армия В ход е модернизиране на родните ВВС
Стрелецът да се пази от измамници, а Овенът да внимава с кого флиртува Хороскоп за деня – 2 април 2025, сряда  Струва 170 бона Някои котета са само за богаташи