Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Строежите по плажовете продължават, ще има ли рев на хотелиери, че няма туристи?

Ако не спрат строежите на плаовете, ще останат ли луди, които да искат да почиват на българското Черноморие?
Ключови думи: Строеж на плажа, плаж Варна, Строежите, плажовете, хотелиери, строеж на плажа, Свети Константин и Елена, новините на бТВ, Тази сутрин, Аз репортерът, туристи

Строежите по плажовете продължават. Ще има затова и през 2020 година рев на хотелиери, че няма туристи. Това коментира възмутен зрител на бТВ от Варна, изпратил снимки от курорта Свети Св. Константин и Елена. 

„Този строеж на плажа в курорта върви с ударни темпове. Недалеч е от Варна. Интересно кои закони позволяват това. В курорта почти няма останали дървета. Всичко се бетонира. Човек трябва да е луд, ако дойде да почива на това място. И през новата година ще има рев на хотелиери, че няма туристи“, пише зрителят в сигнала си за рубриката „Аз, репортерът“.

Този строеж изглежда е на плажа, коментира водещият на „Тази сутрин“ Антон Хекимян.

„Сигурен съм, че ако се провери, ще се окаже, че там някога е било нива или лозе. Знаете, че никога не е било такова“, добави той.

„В други държави не съм виждал на самия плаж такава голяма постройка. После се чудим защо няма туристи. Няма и българите да предпочитат родното Черноморие“, каза още Хекимян. 
 

9
Коментара по темата
9.
Нормално!
03.01.2020 17:09:11
Жителите от морето така и не разбараха, че хотелиерският бизнес е ПЕРАЧНИЦА НА МРЪСНИ ПАРИ!!!! На тия със строежите на 1ва линия на морето хич не ги интересува колко туристи ще има, защото техните обекти винаги ще са пълни, понеже са на 1ва линия!!! Който строи на първа линия убива бизнеса на тия от 2ра и 3та линия!!! Само че тия от морето са отвратителни лумпени, защото ако имаха малко акъл в главата, щяха да правят масови протести и да спират строежа в близост до морето, както и да искат събарянето на обекти на първа линия, иначе щяха собственоръчно да ги подпалват!!!
8.
сащ
03.01.2020 13:49:16
Мафията управлява колонията!
7.
Ротшилд
03.01.2020 12:28:27
Тука виждаме същото пясъчно "съоръжение" като това в Созопол, което беше съборено след нареждане от министъра. Строежа предполагам се води брегоукрепително съоръжение - "атракцион" ?!?!?!?!? Мила родна картинка, за едни може за други не!
6.
Редник цеко
03.01.2020 11:58:15
Къде е валери "патреота"?
5.
Андрешковци
03.01.2020 11:33:02
Как са си направили пясъчен бент, за да не им пречи на строежа през зимата, когато няма плажуващи. Пусков срок - началото на лятото. Бас държа че институциите нищо не знаят и сега научават от медиите за тоя строеж :-)
4.
Smith
03.01.2020 11:32:25
ОПГ Шайката ГЕРБ-ДПС-Лъжепатриоти няма да мирясат, докато не откраднат и бетонират и последните останали парченца от черноморието. Като че в гроба ще си ги носят, ненаядени...
3.
ХХ
03.01.2020 10:56:20
e, "оазис вип клуб" на сънито, къде е построен?
само снимка за сравнение:
//goo.gl/maps/TwezmWcp3gcMXCZWA
2.
Това
03.01.2020 10:51:57
Не е държава пак кметове и министри не знаят нищо
1.
Ай ся
03.01.2020 10:34:17
Тез които са ппстрпили, не искат другите да строят. Няма.такъв филм обаче. Соц. планировката си отиде безвъзвратно. Див капитализъм е. Който може оцелява. Като те е страх от мечка, не отиваш в гората.
  Добави Коментар
Защо сексът „по приятелски“ носи усложнения - 10 правила Ако сте „само за единия секс“, трябва да сте убедени, че никоя от двете страни няма да се влюби Ад на кръстовище в София заради пиян моторист Инцидентът е станал на кръстовищата на булевардите "Александър Стамболийски" и "Вардар"
18 знака, че женската ви енергия е блокирана Сравнявате се с мъжете 3 зодии, които ще направят голям скок в кариерата си тази пролет Дали сте сред тях
Няма такъв пухкав кекс с ябълка и моркови, става за нула време С ябълки, моркови и малко лимонада стават ето такива вкусотии - пухкав кекс с ябълка и моркови Клюкарстването било полезно, твърди учен Суийт обяснява, че клюкарстването е дълбоко вкоренено в социалната ни природа и има сложни психологически корени
Мариан Бачев уволни ключов шеф в културата Заповедта е издадена две седмици преди ресорният зам.-министър Тодор Чобанов да коментира пред ситуацията с НИНКН Проф. Рачев: Давайте към планината и морето, там агнешкото е по-вкусно! Във вторник може да има гръмотевични бури, но може да гръмне, може и да не гръмне
Путин смълча света, издаде грандиозния си план Президентът на Руската федерация подчерта, че Русия и Китай имат "големи планове - интересни, амбициозни и грандиозни" Няма да повярвате какво ще прави Ще пише роман
Превъртяха футбола През 2011 г. Бодьо/Глимт удря дъното – изпада във финансов колапс, играе във втора дивизия и функционира с условия, характерни за аматьорския футбол, а днес са на полуфинал в ЕКТ Мозъкът започва да работи с пълна сила между 60 и 80-годишна възраст Върхът на интелектуалната активност на човек е около 70 години, когато мозъкът започне да работи с пълна сила