Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Какво ще промени в НФСБ регионалният координатор Милен Ненчев

Политическият вот е минимализиран, корпоративни и лобистки интереси продиктуваха гласуването на последните избори, категоричен е Милен Ненчев
Ключови думи: милен ненчев, нфсб, радикални промени, структура, партия, патриоти, бургас, регионален координатор, ямбол, сливен, новини, политика

Радикални промени в структурата на НФСБ не са необходими. По-скоро трябва да се подобри качеството на работата и тя да се върши с по-голяма настойчивост и грижа за хората. Това каза пред Флагман.БГ новият регионален координатор на патриотичната партия за Бургас, Сливен и Ямбол – общинският съветник от Бургас Милен Ненчев.

„Трудно можем да говорим за слабости в партията. Имаме обаче потенциал, който можем да развием. Да наблегнем на неща, върху които все още не сме работили през годините. Не ме притесняват последните изборни резултати, защото те са не толкова на самите политически сили - заради идеите, а подкрепата за партиите, бе продиктувана от корпоративни, бизнес и лобистки интереси”, коментира още Ненчев след въпрос от Флагман.БГ дали партията има някакви слабости на територията на Бургаска област.

Той изтъкна, че не е удовлетворен от изборните резултати, продиктувани от различни частни интереси, несвързани стриктно с политиката - там, където партиите губят своята същност, идеите си и представителствата си.

„Това обаче за жалост е действителността и ние сме длъжни да се съобразим реалността”, каза още регионалният координатор на НФСБ за Бургас, Сливен и Ямбол Милен Ненчев.
 

10
Коментара по темата
10.
бивш симпатизант на нфсб
16.12.2019 14:57:55
каквото и да правят тази партия е политически труп хората не вярват вече на Нфсб
9.
*********
16.12.2019 10:28:35
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
8.
Дурхиян
16.12.2019 09:14:05
Беше от ДПС, а сега Патреот?
7.
?
16.12.2019 09:01:14
Пак ли този ?!
6.
Koko
16.12.2019 07:56:24
Който и да изберат, тази партия се компрометира и е политически труп.
5.
бай Стефчо-лайфа
16.12.2019 07:22:56
Идва бетоновоза!Ха-ха!
4.
*********
15.12.2019 23:07:38
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
3.
Верно ли?
15.12.2019 22:44:46
Тоя някой помни ли ги как се наведе на Куш за кооперацията в изгрев до 3 блок? Някой помни ли как му изляха бетонец пред гаража?
2.
*********
15.12.2019 22:28:19
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
1.
Вв
15.12.2019 22:17:29
Бухендвалски манекен....
  Добави Коментар
Тъжна вест във футбола Почина национал на Габон Направи обръщение към българското общество Рамазанов иска да носи още спортна слава на България, той е един от тримата ни настоящи олимпийски шампиони
Сръбският парламент избра ново правителство Депутатите взеха решение да гласуват поименно Сподели, че никога няма да... Лилиън е порн* модел
Лекар е обвинен за смъртта на 15 пациенти В Берлин Нафтата подписа с... Диагонал от чужбина се присъединява към "Нефтохимик"
Пускат нападателя на Дебора под парична гаранция Пловдивският районен съд промени постоянната мярка за неотклонение на подсъдимия Невероятен скандал в България В борбата
86-годишен крие боен пистолет и граната Мъжът нахлу в офис и се закани на персонала с убийство "Бомба" в имението с розите Ергените хванаха бас, който не изглежда от най-джентълменските
Направи разтърсващо признание Бил е жертва на тормоз като дете Британският върховен съд най-после разумно: Трансджендър жените да не се третират като жени Петимата съдии по делото взеха единодушно решение