Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Едва 4% от българите са щастливи, циганите - най-нещастни

Ключови думи: Щастливи ли са българите, нещастни цигани, нагласите в България, новини от последните часове

Само 4% от българите се чувстват щастливи. 31% смятат живота си за нещастен. Това показват резултатите от проучване за щастието на българина, споделени от БНТ. Оказва се, че колкото по-високо образование имаме, толкова по-добре се чувстваме. Като държава минаваме 100 милиарда лева брутен вътрешен продукт.

Като отделни личности обаче не достигаме глобалния индекс на щастието. Под него сме с 5 пункта. Според проучването най-нещастни са циганите, хората над 70 години и лицата, които са получили само основно образование. Съвсем очаквано щастието до голяма степен зависи от доходите. Разбиращите от щастие казват, че ако се държиш сякаш си щастлив, то действително ще станеш такъв.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Известна рускиня се показа почти гола Ермак не е много срамежлива Гришо сподели: Плача дори на... Комедии
Това се казва "пенсионер" Джеймс показа на младите звезди Дончич и Едуардс, че още има какво да учат от него Много е щастлива Камерън Диас с успехи в личен и професионален план
Тази снимка се превърна в сензация Планината, куче или и двете? Каза кой е номер 1 в историята на футбола "Пеле", счита Роналдо
Българска работа... Млади нашенци показват класа в САЩ Много е бесен Руснак твърди, че е жертва на "расизъм"
Знам тази рецепта от дядо Бързо, лесно, вкусно, полезно и икономично... Прави го заради децата? Синовете на Меси ще блестят в Ла Масия?
"Най-красивата българка" Се твърди за Натали Трифонова Вместо да се бият помежду си, не може ли млади момичета да... Играят повече баскетбол