Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Биячът, нападнал гард в "Алегро", се опита да избяга от страната, задържаха го на летището

Двамата побойници, предизвикали екшъна в "Алегро", ще бъдат обвинени за нанасяне на средна телесна повреда на длъжностно лице
Ключови думи: бар Алегро, Тодор Касидов-Рамбо, Веселин Вълчев, Планета, Бургас, Росен М.
Един от мъжете, които пребиха 33-годишния гард Веселин Вълев на 29-и декември м.г.(ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ), е опитал да напусне страната ни през летище София, научи Флагман.бг.

Побойникът е бил в неизвестност от момента на инцидента до вчера, когато е бил задържан. По наша информация става въпрос за 30-годишен бургазлия с малко име Росен. Той е задържан със 72-часова мярка. Предстои да му се иска постоянен арест. Обвинен е в нанасянето на средна телесна повреда на длъжностно лице.

Другият бияч е 29-годишен мъж от Северна България. Той е установен, връчена му е призовка да се яви на разпит в Районното полицейско управление по местоживеене, но до този момент – 16 часа на 2 януари 2019 година, все още не го е направил. Ако не го стори до края на деня, ще бъде обявен за национално издирване, научи Флагман.бг.

Досъдебното производство е под наблюдението на Районна прокуратура Бургас и процесуалните действия все още продължават.

Само във Флагман! Хронология на кървавия екшън, в който избиха 4 зъба на гарда Веселин Вълев

Както Флагман.бг пръв съобщи, на 29-и декември, около 3:30 часа 7-членна компания, сред която са разпознати няколко млади мъже от ж.к.Меден рудник, е започнала да дразни клиентите на дискотека Планета. След като охраната на няколко пъти им направила забележка, но те не си взели поука, много професионално групата е изведена навън, без никой да разбере, че има проблем.

Зверска саморазправа в "Алегро"! Клиенти избиха зъбите на охранител от "Планета" след забележка

Бабаитите се пренесли в емблематичното бургаско заведение Алегро, известно със шкембе чорбата си, и продължили да си допиват. Около 6 часа в заведението, след приключването на смяната, влезли шефът на охраната на Планета Тодор Касидов-Рамбо и 33-годишният му колега Веселин Вълчев.

След това били нападнати от побойниците, които трудно преглътнали обидата, че са изгонени от дискотеката. Флагман.бг разказа подробности за инцидента още на 29-и декември.

Минути след екшъна компанията се разпръснала. Един от извършителите – 29-годишният мъж си тръгнал директно към родния град, а 30-годишният Росен М. се покрил в София за кратко, след което пробвал да напусне страната.
14
Коментара по темата
14.
Иван
03.01.2019 12:32:47
Този РАМБО е май много неграмотен а охрана е станал Простак
13.
Ваня
03.01.2019 12:29:31
Много бързо се забрави когато Росен спасяваше удавници сега вече е бияч и вас ако Ви напсуват на майка няма ли да му изсипите зъбите аз бих го направила
12.
Рамбо
02.01.2019 23:25:57
в моя защита искам дакажа че тва шкембе беши много фкусно и тьй сьм са залисал да сьрбам че не сьм видял кво е станало иначе ако бях видял щях да ги пребия тея смешни жалкари дет мутреят. изкам да пирам шкембети свинско ли е или телешко щото сьм на диета
11.
МЛЯКОТО
02.01.2019 23:21:24
ДО СМЕШНАТА ОХРАНКА НАМУТРЯ ЛИ СА ВЕ ПАЛЯК ПАДНАХА ЛИ ЗЬБКИТЕ В ШКЕМБЕТО ВЕ ГУМЕН ФАЙТЬР, МАЙКА ТИ И ЖЕНСКА БАТКА ШИ ЕБА
10.
Erol
02.01.2019 22:55:53
Tazi darjava ima zakonni pichove policiqta Sega shtemu dat zaslujaneto !
9.
Бря
02.01.2019 20:46:01
Това ли било Алегро?
По време на соца беше Златното пиле
8.
Този Росен има късмет, че
02.01.2019 18:23:03
Рамбо-Тодор сърбаше чорба и се начишка от страх,иначе ако се беше намесил като истнска жена,малеееее . Хихихии
7.
оффф...
02.01.2019 17:27:40
Уж са големи мъже, а като ги търсят за побоя се крият като мишки. Какво стана, насрахте ли?

Като си голям мъж, излез напред, изправи се и кажи - ДА, АЗ ГО УДАРИХ! Ако е заслужил, съм прав, ако съм сфрешил ще се извиня!

Толкова ли е трудно да сте мъже? Смели сте само когато правите някоя глупост. А когато трябва да си поемеш отговорността за нея, защо не сте мъже?
6.
Bbb
02.01.2019 16:51:32
Росен Минасян-черния от меден рудник
5.
шът
02.01.2019 16:50:36
Вазелинчо е тук.
4.
Кики
02.01.2019 16:46:01
Роска ся намутря ли се. Вземи ся няколко месеца арест маняк :)))
3.
бай Шиле
02.01.2019 16:43:16
Да си вземе вазелин в повечко количество. За негово добро е. Чакаме го.
2.
Гражданин
02.01.2019 16:41:14
Кой Росен е задържат? Росен Баницата или по известен като Босен Раницата от Зорница
1.
Partyanimal
02.01.2019 16:28:07
Hahahaha kvo dlujnostno lice e tos ve q drujte zdravo
  Добави Коментар
Гладиаторски дуели и инфарктни моменти на 16-тия шахматен мемориал за купа "Янко Гюзелев" Гросмайстор Момчил Николов за втора поредна година завоюва престижното отличие Знаците, които показват, че той определено си пада по теб Ето кои ся те
Една от три жени между 18 г. и 60 г. страда от липса на интерес или удоволствие от секса Проблемите във връзката - неразбирателствата, липсата на комуникация и на внимание може да намалят желанието за секс у жената Зодиите, които ще получат мечтано предложение преди края на февруари 4 зодии ще се радват на положителни оферти
Пламен Карашев съобщи голяма новина навръх рожденния си ден Националният празник ще бъде отбелязан по незабравим начин в Бургас „Щастието на французойката“: торта суфле без печене Всички любители на сладкото са луди по нея
Сигнал до Флагман.бг: Страшна измама с прахосмукачки Dyson и Техномаркет (СНИМКИ) Направена е фалшива страница от името на веригата, от която мамят наивници Ако искате я наричайте модерна мусака, ако искате руло от картофи - всичко му отива на това изкушение Приготвя се с евтини продукти, подобно на класическата мусака с картофи
Просто изсипете пакетче мая в пералнята и решете този проблем Опитните домакини заместват купешката белина с мая за хляб Усложненията от грипа идват седмица след него Това се случва основно при пациенти с компрометиран имунитет, както при бременни и кърмачета
Обявиха най-странната обществена поръчка. 9,2 милиона лева за конете на спецченгетата Пусната е от Столичната дирекция на вътрешните работи Имахте ли необичайно главоболие и неразположение? Подгответе се за още! Ударила ни е силна магнитна буря, предстои още