Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Карнобатлии посрещат Коледа във влага и мухъл заради некачествено саниране (ВИДЕО)

След дъжд тече навсякъде в дома ми, споделя Тодор Славов
Ключови думи: Тодор Славов, саниране, Златина Димитров, енергийна ефективност, влага, мухъл

Семейства от Карнобат ще посрещнат Коледа и Нова година в домове с влага и мухъл заради некачествено саниране. Апартаментите им са заприличали на пещери, в които водата се стича по стените, а от тавана падат парчета мазилка. След като фирмата приключила с ремонта, хората Пред камерата на бТВ Тодор Славов сподели, че течовете се появили още през лятото, когато служителите от фирмата решили да „ремонтират“ покрива.
Оттогава всеки дъжд се превръща в проблем за семейство Славови. Таванът в една от стаите е паднал, а влага и мухъл има във всяко от помещенията.
„След дъжд тече навсякъде. Казаха, че ще оправят покрива, а той си беше добре“, разказва мъжът.
„Притеснявам се за децата. Местим всяка вечер леглата в средата на стаята. Падат парчета от тавана. По два – три пъти на ден обирам вода. Не е възможно да се живее така, а не се вземат никакви мерки“, добавя Гергана Славова.
„Потърсихме фирмата, извършила ремонта. Дойдоха, видяха и нищо не направиха“, споделя съпругът й.
Потърпевши са и други хора в блока.
„Проблемите са много сериозни. Улуците не са довършени, има опасни кабели, но висят пред входа“, разказва Надежда Петкова, която е председател на Сдружението на собствениците.
Това не е саниране, а имитация, добавя той.
Ръководителят на проекта за енергийна ефективност в Община Карнобат Златина Димитрова пък каза, че все още не е приключило санирането на този блок.
„Обектът не е въведен в експлоатация и няма да бъде, докато тези видими проблеми не бъдат отстранени. Първо трябва да се направи ремонт на покрива в некачествената част. Има ламарини с обратен наклон, които трябва да се подменят с нови. Това ще бъде направено“, уверява тя.
„До предния петък фирмата беше обещала да направи ремонт. Тя ще си понесе санкциите“, каза още Димитрова.


4
Коментара по темата
4.
наши и ваши
21.12.2018 23:32:34
Голямо крадене е това "саниране"
3.
фффффф
21.12.2018 12:44:20
НА времето лишиха хората от имотите за да Ви ги построят. 50 години не сте ги пипнали, ами сте и недоволни.ПРЕСТАНЕТЕ ДА ХЛЕНЧИТЕ!
2.
възмутен
21.12.2018 11:49:01
И моят покрив тече, ама ще се бръкна в джоба и ще си платя затова ,че живея в къща.Иначе цял живот си плащам данъците.Почиствам си пред двора
1.
Ето
21.12.2018 10:13:09
Злате ще ти изям дудката !
  Добави Коментар
Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите От 17 до 23 февруари ни очаква период, изпълнен с позитивна енергия и вълнуващи възможности Санторини: Повишена деформация на земната повърхност Сеизмичната последователност в морския район на Анидро, между Санторини и Аморгос, е в относителен спад
Мъжете имат повече мераци към Виктор от "Ергенът", отколкото жените Със старта на новия сезон на "Ергенът" името на Виктор Русинов се оказа едно от най-често споменаваните в родния ефир Пенсията да стане поне 1000 лева За това настояват пенсионери 
Получи 1100 лева сметка за вода В стопанския двор до тях имало авария, която навъртяла рекордната сметка Вегани погнаха нова водеща на бТВ заради тази снимка Заради заклано прасе, мнозина я намразиха 
Има ново гадже, но го крие Това подсказва най-новата песен на певицата – „Сините ти очи“ Тази турска звезда заведе семейството си на скъпа почивка Плащат по 500 долара на вечер на Малдивите, ще останат там поне до март
Риалити звезди станаха родители Неделчо записва подкаст, докато Ния ражда Тази кифла от Ергенът е новата на милионера Гущеров Високата блондинка и милионерският син повече от два часа се забавляваха в заведение на малка уличка, успоредна до булевард Витоша
Спешни мерки след този бой ММС осъди хулиганските прояви Новият сезон на това предаване започна с разтърсваща история Първата мисия за сезона ги отведе в монтанското село Горна Вереница, където един 8-годишен герой и неговият всеотдаен дядо оцеляваха в стара, рушаща се къща