Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Мис Тигрова се напи до безпаметност в дискотека, обраха я

Ключови думи:
Най-популярната стриптийзьорка и журналистка Мис Тигрова остана без пари на рождения си ден. За случката разказа самата екзотична интернет сензация. Брюнетката разкри как са я напили в нощен бар по време на тържеството за нейната 33-годишнина, научи HotArena.

"Много ми е лошо. Напих се! - започва своето признание Мис Тигрова, чието истинско име е Мая. - Не съм искала. Когато се прибрах, повръщах. Пих шампанско. Поръчах две бутилки и една бутилка водка. Но не съм пила водка. Изрично казах на моите приятели, които празнуваха с мен, да не стане като предния път. Да не поръчват шотове! Това не е приятелство. Много се извинявам! Губят ми се моменти в края", написа палавата мадама.

Обикновеното напиване преминало границата, когато Мис Тигрова отишла до банкомата, за да презареди своите авоари. "Изтеглих 300 лв., но не помня да съм поръчвала нищо - сигурна е Мис Тигрова. - Не може от 300 лв. сега да имам 20. Не може още да съм пияна и да ме боли главата. Това е безумие."

"Не може, когато кажа да не поръчват шотове, те да поръчат - тюхка се в поредния хитов клип стриптийзьорката, облечена с роба от бял тигър. - Не желая да се напивам до повръщане. Това не е хубаво. Не е приятелство. Мислех дори, че съм си загубила телефона, но го намерих. Ще отида до заведението и ще ги питам какво съм поръчвала и къде са ми парите. Не мога да се напия от две бутилки шампанско. В (стриптийз) бара пия повече. Какво е имало в тоя шот, бе? Наркотици ли, по дяволите? Такива неща не употребявам. Къде да ходя, в изтрезвителното ли, в ДПироговУ ли? Трезвите трябва да контролират ситуацията, а не да я правят по-лоша. Бясна съм."

Мис Тигрова предприе кардинални мерки към всички хейтъри. Тя имаше десетки хиляди последователи на своята фейсбук страница. Повечето от тях не оценяваха практичните съвети и коментари на стриптийзьорката. Затова реши да изтрие фейсбук страницата и се закани, че ще развива своите умения на инфлуенсър в социалните мрежи само за американския пазар. Брюнетката нашумя с невероятната любовна драма с гаджето си, станал известен с прякора Цецо Боклука. Мис Тигрова кръсти така начин коцкаря заради неговата двойна игра, пише "България Днес".

Жененият мачо е чест посетител на стриптийз клуба, в който Мая работи. Той съблазни дългокраката сладурана. В продължение на месеци тарикатът се възползвал от наивността на Мис Тигрова. На няколко пъти дипломираната журналистка късаше с Цецо Боклука, но в крайна сметка отново се връщаше при него. За да му отмъсти, тя дори качи порноклипове с тях двамата, но след това под заплаха от саморазправа ги свали.
2
Коментара по темата
2.
Ooo
18.12.2018 14:42:38
Тя е правила оргии на 100 процента. Била, е мн пияна и кой знае какво са и сложили. Да не, реве, сега. 300 лв ги, вади за, една, вечер. Кога, я ебаха не, рева
1.
Кечето
18.12.2018 11:49:57
Сменете последната дума от заглавието от Обраха я на Ебаха я
  Добави Коментар
Бивш депутат от ГЕРБ се сгоди за новата си изгора Актьорът Евгени Будинов отново слага брачния хомот Въпрос от "Стани богат" за 200 лв. препъна мениджърка два пъти Милена Петрова се подхлъзна жестоко, но Ники Кънчев й подсказа
Затварят за ремонт ул. „Георги Шагунов“ в Бургас, ето кога Причната е ремонти дейности на ВиК мрежата Зодиите, с които е най-трудно да се поддържа връзка Ето кои са те
От днес: Един ден във Венеция - 10 евро такса Сумата е двойно по-висока от миналогодишната Патриарх Даниил: Кръстът не е краят, кръстът е сила Да си спомним какво Бог е претърпял и да си дадем сметка къде сме, призова духовникът
Засилват контрола по пътищата за почивните дни: Цивилни полицейски коли ще следят за нарушители Очаква се днес да е много по-спокойно с оглед на това, че в четвъртък беше натоварено движението по пътищата С този вит козунак с течен шоколад ще оберете точките на Великден Ето я рецептата
Хотелите по Северното Черноморие били пълни с румънци по Великден Немалко са и българските туристи за празника Жълт код за интензивни валежи е обявен за шест области Прогноза за времето - петък, 18 април 2025 г.
Падат лихвените проценти Икономическият растеж на Еврозоната ще пострада сериозно от американските мита, предупреждава ЕЦБ Голяма палачинка за закуска! Готви се сама, има тайна съставка Може да е и сладка, и солена