Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Защо Албена Вулева е толкова злобна, липсва ли и сексът и как провали двете си връзки?

Ключови думи:
Бившата тв водеща Албена Вулева е ужасно разочарована от мъжете. Устатата дама е обезверена и казва, че в днешно време любовта и романтиката са напълно изчезнали. Риалити звездата от „Биг Брадър: Мост Уонтед” неведнъж е споделяла разсъжденията си по темата в социалната мрежа, а откровенията й започнаха след раздялата с дългогодишния й приятел Недик Недев.

Албена и фитнес инструкторът изкараха заедно повече от десетилетие, но за това време много пъти се събираха и разделяха. Изглежда, че последната им разлъка е била окончателна, защото бившият й вече има нова жена в живота си и е щастлив, докато Вулева все още е сама. Тя била ядосана, че посветила на Недик най-хубавите си години и не вярвала, че в живота й ще се появи друга любов, издават хора от обкръжението й.
Клюката гласи, че Недев редовно кръшкал на Албена, но тя си затваряла очите за изневерите му. Майка й Людмила Захажаева направила всичко възможно да ги раздели, защото вярвала, че Вулева заслужава нещо много по-добро от „този гол охлюв и посредствен фитнес инструктор”.
Това не е първият път, в който властната и ексцентрична рускиня се бърка в живота на дъщеря си. Още когато Албена била на 19, Захажаева почти насила я омъжила за заможния собственик на чейндж бюро Валери Вулев, който се оказал костелив орех дори за нахакана дама като авторката на култовото предаване „Сигнално жълто”.  По това време тя изобщо не желаела да се обвързва официално, но Людмила я натиснала да мине под венчило, защото по думите й било недопустимо да съжителства с мъж без брак, пише "Уикенд". 

Малко след сватбата бившият съпруг на риалити звездата показал тъмната си страна и от любвеобилен партньор се превърнал в непоносимо мрънкало.  Албена и Валери имали 15 години разликата във възрастта - в началото това не им създавало проблеми, но постепенно изникнали много пречки във взаимоотношенията им. Злите езици мълвят, че Вулев понякога злоупотребявал с алкохола, ставал неконтролируем и дори си позволявал да посяга на жена си. Днес тв водещата определя Валери като „пълен олигофрен”. За него казва още, че някога бил човек с положение, но не успял да изиграе добре картите си и впоследствие затънал. „Намираше с в точното време на точното място, но нищо не можа да постигне!”, разказва Албена. Бракът им изтраял едва две години – едни от най-ужасните в живота на звездата. „ Отношенията ни станаха отвратителни още в деня на сватбата”, споделяла е в свои интервюта Вулева. Тя била толкова травмирана от несполучливия си брак, че се зарекла никога повече да не допуска подобна грешка. Въпреки това обаче, запазила фамилията на бившия си съпруг.

Говори се, че Албена се увлякла по доста по-възрастния Валери, защото потърсила в него бащината фигура, която й липсвала като дете. Мадам „Сигнално жълто” израснала само с майка си, а татко си Валентин Николов не е виждала от 13-годишна. Той зарязал семейството, когато Вулева била съвсем малка и после рядко я навестявал. В един момент посещенията му напълно секнали и оттогава риалити звездата не е чувала за него. „Нищо не изпитвам към този човек! Не съм го търсила, а и след толкова време не виждам смисъл да го правя”, доверява Албена.
Бившата тв водеща вече е прехвърлила 40-те, но биологичният часовник така и не събужда в нея майчински чувства. „Не желая да създам семейство и да имам деца. Аз съм съвсем различен тип. Вълнуват ме други неща. Много жени имат деца, защото трябва да го направят, а след това се превръщат в едни изнервени и недоволни майки, каквато аз никога не искам да бъда”,  откровена е Вулева.

След раздялата с Недик тя не бърза да се впуска в нова връзка, защото се опасява, че отново ще се разочарова. Заради лошата й слава и тежкия й характер все по-малко хора се осмеляват да се борят за сърцето й, а тя пък трудно допуска непознати в интимния си свят. Авторката на „Сигнално жълто” е категорична, че предпочита да е сама, вместо да се трови с поредния неподходящ партньор.

„Къде останаха истинските мъже?! Повечето са безумно лигави пикльовци, които очакват жената до тях да ги дундурка като майка, да им плаща сметките, да им готви и да им пере чорапите! Не желая дори да общувам с такива безмозъчни и безхарактерни същества!” , категорична е цапнатата в устата Вулева.
3
Коментара по темата
3.
недик
03.12.2018 11:09:51
Иска един магарешки да се осефери
2.
стефан вълдобрев
02.12.2018 17:54:44
айде да им направим тест психологически и половината ще се окажат биполярки - биполярно разстройство ,но затова законът не дава да им ги прави а трябва те самите да пожелаят - това е проблемът
1.
Йотата
02.12.2018 17:10:27
Имам много познати женени за рускини.Не са особенно щастливи и повечето от тези смесени бракове завършиха с развод или безброй любовници.Рядко е щастлив брак с рускиня . Рускините преследват пари и гражданство, няма свестни .Повечето са алкохолички и проститутки.
  Добави Коментар
Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите От 17 до 23 февруари ни очаква период, изпълнен с позитивна енергия и вълнуващи възможности Санторини: Повишена деформация на земната повърхност Сеизмичната последователност в морския район на Анидро, между Санторини и Аморгос, е в относителен спад
Мъжете имат повече мераци към Виктор от "Ергенът", отколкото жените Със старта на новия сезон на "Ергенът" името на Виктор Русинов се оказа едно от най-често споменаваните в родния ефир Пенсията да стане поне 1000 лева За това настояват пенсионери 
Получи 1100 лева сметка за вода В стопанския двор до тях имало авария, която навъртяла рекордната сметка Вегани погнаха нова водеща на бТВ заради тази снимка Заради заклано прасе, мнозина я намразиха 
Има ново гадже, но го крие Това подсказва най-новата песен на певицата – „Сините ти очи“ Тази турска звезда заведе семейството си на скъпа почивка Плащат по 500 долара на вечер на Малдивите, ще останат там поне до март
Риалити звезди станаха родители Неделчо записва подкаст, докато Ния ражда Тази кифла от Ергенът е новата на милионера Гущеров Високата блондинка и милионерският син повече от два часа се забавляваха в заведение на малка уличка, успоредна до булевард Витоша
Спешни мерки след този бой ММС осъди хулиганските прояви Новият сезон на това предаване започна с разтърсваща история Първата мисия за сезона ги отведе в монтанското село Горна Вереница, където един 8-годишен герой и неговият всеотдаен дядо оцеляваха в стара, рушаща се къща