Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Краят на една ера: затвориха свещено място на алкохолния туризъм за ужас на английските пияници (ВИДЕО)

Ключови думи:
Популярно заведение сред любителите на летния алкохолен туризъм хлопна кепенци след съдебно разпореждане. Култовата кръчма в испанския курортен град Бенидорм – място за безпаметни и и дивашки летни нощи, затвори врати за ужас на заклетите си фенове, съобщава „Сън“.


Непретенциозния наглед бар „Тики бийч“ беше затворен заради оплаквания от съседи. Това трябвало да се случи още през октомври, но собствениците отлагали неизбежното с цял месец. Причината е, че през ноември е прословутата фиеста седмица, която привлича хиляди купонджии – предимно британци. Над 45 000 граждани на Острова са минали през курорта само през тази седмица.

Сагата със затварянето на „Тики бийч“ започва през април 2016 година, когато постъпват оплаквания за шум и нарушаване на спокойствието. Изтъкната била силната музика и непристойното поведение на туристите – най-вече британците.


Мястото е популярно с тонове алкохол, които се леят там ежедневно, най-вече за младежите. Затова не е чудно, че след обявяването на решението на Върховния съд на Испания в социалните мрежи започнаха да валят жалейки: „Краят на една ера“, „Най-доброто място в Бенидорм. Почивай в мир, Тики“, и т.н.

Упорито се разпространява мълвата, че барът ще отовори врати за следващото лято. Тя обаче не е потвърдена. Говори се, че собствениците обмислят да го преместат на близкия плаж Леванте.

„Извинете, наистина ли „Тики бийч“ затваря? Мисля, че ще се разплача“, питат се разтревожени посетители. „Беше едно от любимите ми места в Бенидорм. В смисъл, сервират там бирата с кофи“, „Какъв срам!“, заявяват други.

Оплакването е от обитателите на намиращата се наблизо сграда „Санта Маргарита“. Разгневените британци, обаче, лишени от култовото си място за наливане, се нахвърлят върху собствениците с аргумента, че се намират на едно от най-шумните места в Испания и те би трябвало да са наясно с това.


3
Коментара по темата
3.
П - профил
25.11.2018 15:30:00
Ха да видим сега,кой зам.премиер в Испания ще принудят да си подаде оставката....
2.
Nik
24.11.2018 15:55:07
Така е!Хората не търпят като нас.На никой не трябват тези British assholls
1.
М.
24.11.2018 14:17:49
Така се случват нещата в белите държави,но не и тук на тази територия,където няма правила и всичко е над закона,за какво,да говорим повече.Разпасана работа,свободия до шия и безнаказаност.Големи търпилници сме няма втори,като нас и,затова,ще си носим кръста.МАЗОХИСТИ!!!
  Добави Коментар
Иззеха анаболни стероиди за над 500 000 лева в Студентски град Месечно от схемата са печелени около 120 000 лева Какво се случи с нея? Изчезнала е безследно 
Кметът Николай Димитров: Равда има най-дългия туристически сезон в община Несебър Равда и Несебър вече се възприемат като едно цяло – туристите трудно могат да направят разлика между двете селища благодарение на унифицираната инфраструктура, отбеляза градоначалникът Лоша новина за великденската салата Пълна е с нитрати 
Този празничен Великденски козунак на плитка стана любим на синовете ми и дори свекървата ме похвали Сложих шипков мармалад в козунака и у дома са във възторг Ситроен потегли сам и помете в гръб бургазлийка до център "Мадика" Жена влезе в болница, след като...
Мая Манолова разпродавала дрехите си в интернет Закъсала ли го е финансово бившата омбудсманка, питат в социалните мрежи Агнешкото стана празничен деликатес, внасяме яйца на поразия За една година сме произвели малко над 6000 тона агнешко месо
Защо си сложи вентилатор между краката Имах чувството, че се задушавам в костюма, който беше от дупанперд, признава победителката от последния епизод на Капките Младеж умря след луда нощ в Тайланд Препил е с лош алкохол
Радостин Василев с коментар за вота на недоверие Ето какво коментира лидерът на МЕЧ В Бургас ще се състои среща в памет на жертвите от атентата в "Света Неделя" Днес се навършват 100 години от най-мащабния терористичен акт в историята на България