Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Империята на Роналдо се срива?

Ключови думи:

Тъмните облаци над звездата на Ювентус Кристиано Роналдо се сгъстяват с всеки изминал ден. Както е известно, нападателят е обвинен в изнасилване от американката Катрин Майорга.

Тя изнесе шокиращи твърдения пред света за аферата с футболиста, като заявява, че е била жертва на анално изнасилване в хотел в Лас Вегас през 2009-а година. Към момента бившият футболист на Реал Мадрид отрича всички обвинения.

Наскоро Роналдо понесе и нов удар, след като бяха направени ужасяващи разкрития във връзка с приятелката му Джорджина Родригес или по-точно за нейния баща Хорхе, койот е лежал 10 години в затвора за наркотрафик.

Сега португалецът е изправен пред угрозата да загуби 1 млрд. паунда от спонсорската империя, която е изградил, пише "The Sun". Компанията EA Sports, която се занимава със спортни видеоигри, внимателно следи всичко случващо се около скандала с изнасилването, тъй като тя използва Роналдо като лице на най-новата FIFA. В тазгодишното издание на играта Кристиано позира с екипа на Юве на корицата.

"Следим отблизо ситуацията, тъй като очакваме спортистите, с които имаме договор, да се държат по начин, който е в съответствие с ценностите на ЕА Sports". Другите му мега споразумения включват дългосрочни договори в размер на няколко милиона паунда с Nike, хранителния гигант Herbalife, Tag Heuer и American Tourister.

Големите спонсори ясно признават дивидентите, които името на Роналдо им носи. Именно поради тази причина Nike подписа доживотна сделка с футболиста в края на 2016-а г. на стойност 1 милиард долара (760 милиона паунда).

Спортната суперзвезда също има собствена марка "CR7" - оценена на 70 млн. паунда - която сега включва разрастващи се линии на дрехи, аромати, обувки и дори хотели.

Едно от най-необичайните партньорства на Роналдо е с "Egyptian Steel" - компания, която се опитва да спечели пазарен дял в Египет - ясен знак за нарастващата му световна слава.

Италия
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Струва 170 бона Някои котета са само за богаташи Сложи край на любовна приказка 27-годишната Синди е сама
Не отиде на погребението на бившата си жена Дейвид Хаселхоф може би не се разбира с близки на Памела Бах Разплака се, защото... Трябваше да снима неприятна за нея сцена
Направи скандално признание Чаровна дама си има приятели с екстри  Медведев се подигра със Зеленски и Фон дер Лайен Твърди, че европейските елити "избират смъртта"
PR експерт: Тандемът Борисов-Пеевски ще реши колко дълго да ни управлява кабинета „Желязков” Трябва да изминем пътя към еврозоната, за да затворим тази врата към големия съветски брат, който ни чака оттатък Черно море, каза Диана Дамянова Твърди, че е била опипвана от... Полицайка
Прави сензационен ход? Роналдо се завръща в Реал? Неочаквано високи температури в... Англия
Почина млад футболист Трагедия до България Неприятна случка с Гришо Димитров е любимец на много фенове по света, но има и недоброжелатели