Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Нора Недкова: Кулагин не може да ми е враг, много над нивото му съм!

Ключови думи:
Нора Недкова изкара само седмица в къщата на „ВИП Брадър“, но научава куп неща, които са урок за нея и ще й бъдат полезни за цял живот.

„Престоят ми във „ВИП Брадър“ е поучителен. Научих се да бъда една идея по-търпелива. Разбрах, че не трябва да бъда егоист. Всички малко или много сме такива, но вече имам различно виждане за нещата“, казва пред „България Днес“ плеймейтката.

Недкова не скри, че се чувства щастлива след напускането на шоуто. Сега тя ще може да залегне над учебниците по-сериозно и да завърши успешно висшето си образование. Нора разкри, че Валентин Кулагин вече не й е враг, защото е под нивото й.

„Кулагин е бита карта за мен, мандатът му като мой враг изтече, Мислех, че е такъв, но когато влязох в къщата и го видях, разбрах, че не е. Под нивото ми е, за да ми е враг“, избухна Недкова.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Защо сексът „по приятелски“ носи усложнения - 10 правила Ако сте „само за единия секс“, трябва да сте убедени, че никоя от двете страни няма да се влюби Ад на кръстовище в София заради пиян моторист Инцидентът е станал на кръстовищата на булевардите "Александър Стамболийски" и "Вардар"
18 знака, че женската ви енергия е блокирана Сравнявате се с мъжете 3 зодии, които ще направят голям скок в кариерата си тази пролет Дали сте сред тях
Няма такъв пухкав кекс с ябълка и моркови, става за нула време С ябълки, моркови и малко лимонада стават ето такива вкусотии - пухкав кекс с ябълка и моркови Клюкарстването било полезно, твърди учен Суийт обяснява, че клюкарстването е дълбоко вкоренено в социалната ни природа и има сложни психологически корени
Мариан Бачев уволни ключов шеф в културата Заповедта е издадена две седмици преди ресорният зам.-министър Тодор Чобанов да коментира пред ситуацията с НИНКН Проф. Рачев: Давайте към планината и морето, там агнешкото е по-вкусно! Във вторник може да има гръмотевични бури, но може да гръмне, може и да не гръмне
Путин смълча света, издаде грандиозния си план Президентът на Руската федерация подчерта, че Русия и Китай имат "големи планове - интересни, амбициозни и грандиозни" Няма да повярвате какво ще прави Ще пише роман
Превъртяха футбола През 2011 г. Бодьо/Глимт удря дъното – изпада във финансов колапс, играе във втора дивизия и функционира с условия, характерни за аматьорския футбол, а днес са на полуфинал в ЕКТ Мозъкът започва да работи с пълна сила между 60 и 80-годишна възраст Върхът на интелектуалната активност на човек е около 70 години, когато мозъкът започне да работи с пълна сила