Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ексклузивно! Флагман стигна до истината за изгорелите камиони

Бурният вятър е причината за лумналия пожар
Ключови думи: айтос, пожар, флагман, тирове, паркинг, камиони

Бурният вятър в Айтос снощи е причинил стихията на паркинг за камиони. Силните ветрове скъсали ел. жици, които са паднали върху тировете и са ги подпалили. Това научи Флагман.бг от източник, присъствал на повторния оглед днес.

Паркингът за тирове, на чиято територия се намират няколко обекта, е точно до главния път в посока Карнобат. Изгорелите товарни автомобили са на различни фирми, не става въпрос за отмъщение, смятат разследващи.

Огнената стихия в Айтос изпепели 5 тира, вижте щетите (СНИМКИ)

„Работихме по няколко версии, тази за умишлен палеж беше сред най-вероятните. Обаче изключваме този вариант. След днешния оглед установихме, че няма данни за извършено престъпление. Снощи вятърът беше много силен. Именно заради това жиците около паркинга се скъсали и се възпламенили. Така пламнал единият тир, а след това огънят обхванал и останалите четири“, каза още нашият източник.

Извънредно! Голям пожар в Айтос, пламна сервиз за камиони (ОБНОВЕНА/СНИМКИ)
6
Коментара по темата
6.
Милен
26.09.2018 08:27:17
Незаконно придобитата къща от роднини на полицай ,на ул.Москва№18 .....ЖИЦИТЕ СЕ ПРЕПЛИТАТ И ЩЕ Я ПОДПАЛЯТ !
5.
Kwa
25.09.2018 23:02:32
Всичко е ток и жица.
4.
Да бе, да
25.09.2018 21:57:51
Каза един мармот.
3.
*********
25.09.2018 20:55:48
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
2.
До 1
25.09.2018 20:35:05
Ти сега ли разбра, че са тъпи. При тях е само Шок, Ужас, И след това се случи немислимото. Няма други заглавия. А сега за разнообразие ги е осенила някаква истина. Сбирщина тъпани, правещи се на журналисти!
Хайде сега трийте коментар!!!
1.
Мартин
25.09.2018 19:54:53
Абе флагманзи вие толкова ли сте тъпи че не ги виждате жиците!всичко е на мястото си,поне като пишете нещо си проверете източниците....
  Добави Коментар
Ако искате наситено червени великденски яйца без химикали и купешки бои, използвайте този трик Можете да получите наситен червен цвят по естествен път с помощта на плодове и подправки Ученик падна от четвъртия етаж на училище в София Той е транспортиран в тежко състояние в "Пирогов"
Вcичĸo нa пaзapa в cpeдeн и ниcъĸ ĸлac имoти ce пpoдaвa нeзaбaвнo Macиpaнoтo зacтpoявaнe c нeycтoйчиви cгpaди е гpoзeн бeлeг в гoлeмитe гpaдoвe Скандал в Нова тв - Виктор Николаев изгони представител на Зъболекарския съюз Абсурден сте, ще потърсим друг събеседник, отсече водещият
С тези зодии ще умрете от скука Представяме ви Топ 5 на най-безинтересните знаци на зодиака Убийство в София: Откриха тяло на мъж в мазе По непотвърдена информация има задържани
20 души са загинали при пожар в старчески дом Разследват се причините Жертви и ранени при стрелба в САЩ Властите поискаха всички свидетели да изпратят видеозапис, който може да помогне на разследването
Българин е убит от украинец във Великобритания Не е ясно дали двамата са се познавали От "Продължаваме Промяната" призовават за оставка на шефа на АПИ Искането идва след трагедията с 12-годишната Сияна
Ресторантьори и хотелиери излизат на протест в София Настояват за връщането на 9% ДДС за бранша Разтърсващ случай близо до Бургас: Юноша без книжка подкара кола с прекратена регистрация! Последва катастрофа Инцидентът става на фона на трагедията с малката Сияна и бунтуващото се родно общество