Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Отлична възможност за квалификация на морските кадри в Бургас, образователен център предлага 30 курса (СНИМКИ/ВИДЕО)

Обученията се провеждат в модерна база на сертифицирани симулаторни тренажори
Ключови думи:
Над 30 квалификационни курса предлага Южно-български  морски образователен център в Бургас.

Курсовете са насочени към морски кадри, които желаят да повишат професионалните си компетенции. Сред тях са „Оперативно използване на електронни карти и информационни системи”, „Управление на екипа и ресурсите на мостика”, „Познания по опазване на околната среда”, „Познания за сигурността на кораба”, „Познания по оказване на първа медицинска помощ” и др.

„Един курс по първа медицинска помощ е с продължителност от 6 дни. Той е задължителен за всеки член на екипажа на кораба. От стюарда до капитана всеки трябва да е преминал това базисно занимание”, обясни управителят на центъра кап. д.п. Георги Събев. 

Обученията се провеждат в модерна база на сертифицирани симулаторни тренажори. Основният център се намира в Бургас. Базата в Каблешково – симулатор „Мостик” е солидна инвестиция, реализирана по европейска програма.


„Мостикът” е отличен като много добър и включен в сборник с добри практики по изпълнение на проекти по Оперативна програма „Рибарство” издаван от Европейския съюз.

Организираните курсове и обучения от Южно – български морски образователен център и адрес можете да откриете тук: https://www.facebook.com/southbulgarianmaritimeeducationcenter/?ref=br_rs





Мъж от село Оризаре кара мъртво пиян За щастие не се стигна до инцидент Отличник е в... Масажите
Млада жена от Бургаско реши да краде, полицията я сгащи Престъплението стана в Поморие Депутатите обсъждат вота на недоверие Гласуването ще е към края на традиционната работна седмица
Ето какво ще е времето Дъжд почти в цяла България Струва 170 бона Някои котета са само за богаташи
Сложи край на любовна приказка 27-годишната Синди е сама Не отиде на погребението на бившата си жена Дейвид Хаселхоф може би не се разбира с близки на Памела Бах
Разплака се, защото... Трябваше да снима неприятна за нея сцена Направи скандално признание Чаровна дама си има приятели с екстри 
Медведев се подигра със Зеленски и Фон дер Лайен Твърди, че европейските елити "избират смъртта" PR експерт: Тандемът Борисов-Пеевски ще реши колко дълго да ни управлява кабинета „Желязков” Трябва да изминем пътя към еврозоната, за да затворим тази врата към големия съветски брат, който ни чака оттатък Черно море, каза Диана Дамянова