Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

ДПС и ВМРО подписаха Санстефанския мирен договор в парламента

Воеводите нахлуха в стаята на ДПС и се подписаха под искането им за анкетна комисия
Ключови думи: анкетна комисия, ДПС, ВМРО

Странна коалиция се оформи днес в парламента – между ВМРО и ДПС, по искане на ВМРО.

Депутатите от ВМРО изненадаха ДПС, след като нахлуха в стаята им, настоявайки да се подпишат под искането на движението за анкетна комисия, която да проучи дали се издава незаконно българско гражданство у нас.

Вчера от ДПС твърдяха, че благодарение на вицепремиер от кабинета от националистите, у нас има корупционна схема за издаване на българско гражданство.

Заради това хората на Красимир Каракачанов влязоха в стаята на ДПС, нещо, което се случва за първи път в парламента, и в името на разкриването на истината се подписаха под искането на ДПС за анкетна комисия. Под анкетната комисия на ДПС се подписаха 11 от депутатите на ВМРО.

ВМРО настояваха, че искат да се разбере как се получава българско гражданство от турски граждани, а македонските били спирани.

„Искаме да се види колко изселници са получили българско гражданство през последните 20 г.”, каза Юлиан Ангелов от ВМРО.

И след излизането на депутатите от ВМРО от стаята на ДПС, шегите в парламента на депутатите от двете партии бяха, че в парламента е бил подписан Сан-Стефанският мирен договор.
4
Коментара по темата
4.
Знаещ
30.06.2018 14:03:18
Какво сравнение само "САН СТЕФАНСКИ МИРЕН ДОГОВОР" :D Ето това са патриотите и ДПС: два паразита, които имат взаимна изгода от съществуването на другия.
3.
Турчин
29.06.2018 17:12:12
Не на русчиите комунисти доносници от дпс
2.
дпс,герб,бсп и патрЕотите
29.06.2018 16:57:29
мили овчи избиратели, прекрасни сте! И всичко е точно!
1.
българин
29.06.2018 16:38:36
флагман видяхте ли що за стока са патриотите а уж щяха да изхвърлят дпс от властта тези пишманпатриоти повече няма да видят парламент
  Добави Коментар
Тежко престъпление в България Мъж е признат за виновен в това, че на 30 януари миналата година е извършил блудствени действия с 13-годишна Невероятна драма в Ботевград Везенков с отличен мач, победата може да не е достатъчна
Доживотна присъда за мексиканец, убил ММА боец от България Той е осъден и да заплати на родителите на жертвата кръвнина в размер на половин милион лева Шокира всички На корта в Катар
Опитен бургазлия хвърли "бомба" в "Един за друг" Митко се оказа тактик в предаване по НОВА  Тази целувка му струва 11 бона в евро и... Рубиалес избегна затвор
Получи неочаквано предложение Съдия поиска фланелката на Лео  Добра новина във Варненско Отмениха бедственото положение
Арестуваха известен бандит В София Извънредна проверка в АЕЦ "Козлодуй" Ето какво разкриха властите
Кой е бащата? Бони Блу май чака бебе  Треньор в Германия мотивирал играчите си със... секс играчки Кристиан Илцер и нестандартният му начин за мотивация на играчите