Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Оранжев код за обилни валежи в девет области

Най-сериозна се очаква да бъде ситуацията в района на Бургас, Ямбол и Хасково
Ключови думи: дъжд, валежи, времето, оранжев код,

Синоптиците очакват обилни валежи. За 9 области днес е обявен оранжев код в централна и югоизточна България, съобщава БНТ.
Властите обявиха, че са в готовност за борба с наводнения, ще се наблюдават нивата на реки и язовири.
Най-сериозна се очаква да бъде ситуацията в района на Бургас, Ямбол и Хасково. В следващите няколко дни, циклонът, който владееше Гърция, се премества над нашата територия.
На много места днес облачността ще е значителна. Ще има условия за интензивни валежи и за гръмотевични бури. По-значителни се очаква да бъдат валежите в следобедните часове в югоизточните райони, а през нощта срещу сряда ще вали и в централна България. В отделни райони е възможно за кратко време да паднат между 30 и 50 литра на кв. метър дъжд.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Мъж от село Оризаре кара мъртво пиян За щастие не се стигна до инцидент Отличник е в... Масажите
Млада жена от Бургаско реши да краде, полицията я сгащи Престъплението стана в Поморие Депутатите обсъждат вота на недоверие Гласуването ще е към края на традиционната работна седмица
Ето какво ще е времето Дъжд почти в цяла България Струва 170 бона Някои котета са само за богаташи
Сложи край на любовна приказка 27-годишната Синди е сама Не отиде на погребението на бившата си жена Дейвид Хаселхоф може би не се разбира с близки на Памела Бах
Разплака се, защото... Трябваше да снима неприятна за нея сцена Направи скандално признание Чаровна дама си има приятели с екстри 
Медведев се подигра със Зеленски и Фон дер Лайен Твърди, че европейските елити "избират смъртта" PR експерт: Тандемът Борисов-Пеевски ще реши колко дълго да ни управлява кабинета „Желязков” Трябва да изминем пътя към еврозоната, за да затворим тази врата към големия съветски брат, който ни чака оттатък Черно море, каза Диана Дамянова