Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Отнемат короната и на "Мис България Вселена" заради много грозна изцепка на красавицата

Ключови думи: корона, изцепка, конкурс, мис българия, съд

След отнемането на короната на Мис България 2002 година Теодора Бургазлиева и взимането на титлата на Мисис България - Надя Недялкова, нов прецедент в историята е отнемането на титлата на настоящата Мис Вселена България 2017 Николета Тодорова, пише "Телеграф".

Това единодушно решение беше взето късно вечерта на свикана извънредна среща на екипа на агенция "Бок Стар моделс" - официален представител на марките "Мис Свят" и "Мис Вселена" за България с лицензирант г-н Страхил Гановски. Гановски коментира, че взима това сериозно решение след Теди Бургазлиева отново, след като Николета Тодорова не е спазила официалния протокол за държание на "Мис" по изискване на световните централи и рязко е нарушила етичните норми и закономерности за поведение като участничка на световен форум.

Страхил Гановски спомена, че в 30-годишната си практика в конкурсната индустрия у нас и в чужбина за първи път се сблъсква с представителка, която по необясними причини уронва престижа на световните конкурси и централи за красота у нас с медийни прояви в национален ефир и обявяване на неистинни твърдения и откровени лъжи за уредеността на конкурсите у нас и в чужбина. Николета Тодорова е българската представителка, която ни представи на финала на "Мис Вселена България" 2017 в Лас Вегас в края на миналата година, след като замести официалната победителка в конкурса, която трябваше да участва в "Мис Вселена", но не можа поради ненавършени години, Мира Симеонова.

От централата на "Мис Вселена България" коментираха, че изявлението на Николета Тодорова в предаването "Втори план" по bTV, че победата в световните конкурси се урежда чрез секс, не съответства на каквато и да е истина и е базирано на напълно недостоверни и въображаеми съждения, не почиващи на каквито и да било реални факти и истинност. От централата също коментират, че вероятната цел на участието на Николета при Карбовски е крайно необмислен пиар, който й гарантира саморазправа със световната американска централа на "Мис Вселена" и завеждането на дело от страна на лицензиантите и адвокатите на марката в България.
5
Коментара по темата
5.
коко.
27.03.2018 14:07:36
Истината е лошо нещо.Скоро ще я криминализират.
4.
agent 007
27.03.2018 11:24:43
Момичето си е много готино и истинско.Казало е истината за курвите
и курварите по "конкурсите"
Вас трябва да ви съдят ,а не нея.Ако имахме държава след нейните думи щяхте да ви окошарят и да ви пратят при себеподобните ви в пандиза
3.
az
27.03.2018 10:32:15
Пут*опотока е много голям и голямо ч*кендрене пада то това е ясно. Не случайно скоро една миска за да избегне кекс скочи от 6-тия етаж на хотелската си стая и си счупи гръбнака.
2.
аз
27.03.2018 10:17:59
НЕКА като им знаят много устите.Тя говори че конкурс се печели чрез секс - значи самата ТЯ е правила секс за да спечели конкурса.колко простоо....
1.
Дгд
27.03.2018 10:17:27
Истината никога не е била удобна. И Флагман, нищо грозно няма в това. Внушението ви пред обществото с това заглавие е меко казано шизофренно.
  Добави Коментар
Сподели, че е унижавана В младежките години  Папата получи два пристъпа на остра дихателна недостатъчност Ето какво съобщават от Ватикана
Администрацията на Тръмп с показателен ход Ето какво съобщи ББС Те са най-добрите в "Ергенът"... Относно готвенето
Сигнал до Флагман.бг: Голяма опасност ни дебне на пътя Бургас-Малко Търново Изсъхнали дървета може да паднат върху коли Свлече се като прострелян Виктор Русинов се превива от смях в "Ергенът", падна дори на земята
Зловеща катастрофа в страната Един човек загина, има и ранени Тя даде страхотен пример Млада българка със заявка да се превърне в световна хегемонка
Зеленски с тревожен коментар за войната Президентът на Украйна: Краят й е много далеч Шампион от Бургас се качи на Шипка и каза ярка фраза "Шипченската епопея е най-славната страница от нашата история", смята Цанко Цанков
Българин с разтърсващи думи за кървавата атака в Германия "Хората вече започват да се притесняват като излизат на разходка", сподели Яво Божилов Ад на "Тракия" Верижна катастрофа и 10-километрово задръстване