Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Доживотен затвор може да получи Мариан от Бургас за убийството на майка си

Мариан Челебиев искаше да се размине с по-леко обвинение, но прокуратурата го подведе под отговорност по най-тежкия член
Ключови думи:
35-годишният бургазлия Мариан Челебиев е убил собствената си майка с особена жестокост, той е обвинен по чл.116 от Наказателния кодекс, по който го грози от 15 до 20 години затвор, доживот или доживотен без замяна, съобщиха току-що за Флагман.бг от Окръжна прокуратура Бургас.

Държавното обвинение внесе искане за удължаване на мярката за неотклонение на Челебиев и до края на деня предстои да се насрочи час и зала за разглеждане на искането. 

Интересно бе какво ще е обвинението срещу Челебиев, защото до този момент не бяха известни много обстоятелства по убийството. (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

Знаеше се само, че той е удушил майка си Бинка, но по тялото патоанатоми откриха и множество следи от тежки наранявания, което е означавало, че е я е измъчвал. В досъдебното производство той защитаваше тезата, че едва ли не убийството е станало случайно. 

Мариан Челебиев е злоупотребявал с дрогата, твърдяха негови съседи. Известно време той е работил като учител по физическо, а преди години бил охрана и на известен подземен бос.


6
Коментара по темата
6.
23
12.03.2018 20:37:42
Тоз народ изтреще... било то от слабоумие и комплекси, било от мизерия, било от наркотици... И на тая помия - отгоре крадливи политици, отдолу крадливи мангали, по средата на помията - кифли, батки и тарикати. Баси майката народе, толко зле е всичко, че няма накъде вече... Батак пълен
5.
а така
12.03.2018 16:27:25
Убийте го с камъни този измекяр.Няма да го хрантутим до живот в затвора!!!
4.
В
12.03.2018 15:06:18
Еххх Марианскиии, как изпуши така ве лек? Винаги е бил леко чалнат, но после взе да става батка. Пикото и стероидите му изядоха мозъка. Същата съдба като Горански. Хубаво момче беше. Ултрас на нафтата.
3.
ДА...ДА...ДА
12.03.2018 14:21:51
И други от този "Лазур" са се запътили към затвора. Краката им миришат на СКУНКС и селски обор, не МОГАТ да говорят, ами грухтят още или лаят като казанджийски помиярки , НО СЕ МУТРЕЯТ!!! СВИРЧОВИ - за вас иде реч.
2.
223
12.03.2018 13:38:41
И утре ще го пуснат раиииш ли щот бил с влошено здравословно състояние , най-късно вдруги ден
1.
55
12.03.2018 13:32:08
Каква охрана може да е тоя палячо. Истински мъж, браво, да убиеш възрастна жена, при това собствената ти майка. Гний в затвора, гнидо нещастна
  Добави Коментар
Банков обир завърши с убийство на нападателя Полицайка го гръмна в главата  "Аз не опипвам жени" Депардийо заяви, че не е насилник
Зрители изригнаха срещу въпрос в "Стани богат" Питането сякаш беше прекалено трудно за 10 бона Митничари с огромна находка Украинка скри пари и накити за над 200 бона
Полицай разстреля млад крадец Екшънът стана на Балканите Пенсионира се? Форд излиза в заслужена почивка?
Бедствено положение в... Хърватия Чу ужасна новина Семейна трагедия за Маркиньос
Полицай с голям гаф Стреля по погрешка Тази супа е чудна Полезна и вкусна
"Ще получа разрез на сърцето" Венци Стефанов култов за футбола в България Министър Мирослав Боршош даде старт на подготовката за летния сезон по Черноморието Обиколката започна от Варна, без участие на кмета въпреки отправената покана