Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Орхан Мурад брани Сузанита: Тя никога няма да се съблече във Фейсбук!

Ключови думи:
Орхан Мурад защити дъщеря си Сузанита от слуховете, че е тръгнала срещу харесвания и споделяния на нейни снимки в мрежата. Изпълнителката лъсна във фейсбук профил по халат, а под кадъра обещаваше да махне всичко, ако снимката й получи 30 000 споделяния. (ВИЖ ТУК)

Оказа се, че профилът е менте, но в социалните мрежи избухна истинска буря, след като новината плъзна навсякъде. Възмутени потребители заляха мрежата с гневни коментари, че не може едно 15-годишно момиче да се излага така, пък било то и звезда.

„Това е фалшив профил на дъщеря ми и на него не може да се има доверие”, заяви баща й Орхан Мурад. „Не е първият случай, в който се налага да докладваме зловредната страница, но се оказва, че е направена с някаква специална защита и не можем да я преборим”, казва още той.

Музикантът е категоричен, че нито той, нито жена му Шани, а още по-малко гаджето на Сузанита, ще й позволят да се снима без дрехи. „Това е изключено. Не бихме й позволили да се съблича, където и да е, и то публично”, заяви още той.

Мурад приема с голямо притеснение факта, че тази страница на дъщеря му не може да бъде премахната. Най-големият му страх е, че щерка му може да бъде злепоставена и то жестоко там.

Иначе Мурад е готов с новата си балада „Ако знаеше”, чиято видеопремиера е в четвъртък. В клипа участва и жена му Шани.
1
Коментара по темата
1.
Неа
06.02.2018 15:34:02
Точно тази страница не може да бъде премахната дааааа бееее ,на кого ги разправя тия ?
  Добави Коментар
Трагедия с рибари в... САЩ Съди Биг Брадър за грандиозна сума Скандал с Мики Рурк
Бивша на Гришо изчерви мрежата (СНИМКА) Геня е много чаровна Оказа се, че е много добра в... Бранимира от "Ергенът" 4 е голяма спортна натура
Плати огромна сметка Джак Грийлиш е страхотен футболист, но обича и нощния живот Голям трилър в "Ергенът" Косара отклони вниманието на Виктор и Мартин, но хлътна по Васил. Новият ерген я целува два пъти и иска да я "изяде"...
Направи гръмко признание Фарниев отклонява оферти на държави, за да остане треньор на ЦСКА Взрив в "Ергенът"... Симпатягата Вики се чувства като будала, иска да потъне вдън земя
Каза тежката си дума Олимпийският и европейски шампион Магомед Рамазанов счита, че ще се разбере с федерацията по борба, иска дългосрочно да помага на България и като треньор Разтърсващ случай: Задържаха 13-годишен за... Много неприятна ситуация в България
Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Американката Лопес сякаш не остарява Родният спорт се тресе: Отсякоха, че Гриша Ганчев е... От централата по борба са категорични, че Ганчев е в миналото й като фактор! Той обаче е финансов благодетел на ЦСКА, а "армейците" при мъжете в борбата май са най-силният клуб в страната изобщо