Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Диво среднощно меле в жк "Меден рудник": Двама се млатиха жестоко в кръчма "Триада"

Единият от участниците в боя е с цепната вежда и избит зъб, а другият прекарал нощта в ареста
Ключови думи: меден рудник, флагман, меле, побой, бургас
Див селски екшън се разигра в бистро "Триада" в бургаския жк "Меден рудник". 26-годишният З.В. изби зъб и сцепи вежда на 34-годишния М.А. при меле. Свадата е започнала малко след 04:00 ч. в неделя.

Спорът между двамата е започнал след солидно количество изпит алкохол. Много бързо пререканията прераснали в сбиване, при което по-младият нанесъл по-сериозни удари в лицето на 34-годишния мъж.

На място е пристигнал полицейски екип, който е задържал З.В. за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо полицейско производство.
16
Коментара по темата
16.
do 14
06.02.2018 12:40:10
И аз се заинтересувах. В интерес на истина, като съпоставим броя на престъпленията, към броя на жителите наистина излиза, че в Меден рудник е най-спокойно. Само където има доста противоречива информация относно жителите в този комплекс. На места чета, че са 60 000, на други, че са 80 000.
15.
Do 5
05.02.2018 23:55:10
Кой знае какъв прошляк си и в каква кочина живееш смешен комплексар
14.
123
05.02.2018 23:50:22
Като гледам крими хрониката май в МР е най спокойно.Относно до отрепките и мангалите мога да кажа че са навсякъде
13.
Лъжа
05.02.2018 14:27:33
Пак преувеличавате нямало е нищо такова,а само спречкване .
12.
Аз от Меден рудник
05.02.2018 11:30:47
Може ли да съществуват индивиди, които да квалифицират хората според местоживеенето им в Бургас ??? Трябва да си или най-долния комплексар или да имаш комерсиален мотив за това. И тук съм писал, и приятелите ми знаят - живял съм и съм отрасъл в центъра на Бургас, на 50 метра от бившия р-нт Черно море, а сега ПИБ. Живял съм и в Изгрев. Навсякъде съм се чувствал добре, но най-добре се чувствам в Меден рудник. Живея на просторно място с изглед към море и град, тук имам много приятели, но АЗ си ги избирам, никой не ми ги е налагал. Всички те са перспективни хора с образование, ценз, ценности и позиция в живота. Не доумявам, как може да съществува човек ( както беше писано явно е един), който да дамгосва с лека ръка мен, приятелите ми и семейството ми, които сме свързани с МР. Такива, като пишещия се mlad kenef само с името си разкриват, какво се случва в ограничените им и жалки главици поставени в тесногръди тела...Къде няма убитаци, къде в града ни няма утайка. Разхвърлете се малко из крими новините в Бургас, четете, но изхождайте от факта, че в Меден рудник живее 1/3 от населението на Бургас, а престъпността в комплекса не ангажира толкова ресурс, колкото в Първо и Второ РПУ.
11.
до 1 , 5 и 7
05.02.2018 11:13:44
Това е един и същи човек, който винаги пише едно и също, когато иде реч за Меден рудник. Най-вероятно това е деградирал комплексар, или изстрадал човечец който чрез тези си писаници против най-младия, красив и бързо-развиващ се комплекс в Бургас най-вероятно се мъчи да заличи далечно наложена му болка в аналната област, оставена му от някой ядосан и корав карабаирец. Разберете го и не му се сърдете.
ПС: За останалите - я прочетете къде са откраднали бултиериер, къде пиян кучкар е налетял на бой и къде са тарашени коли преди да пишете за МР врели некипели. И вместо да пишете такива измислици по-добре купувайте жилища тук, защото едно че не останаха, ами и цените им странно защо растат.
10.
mlad kenef
05.02.2018 11:13:08
Медене наистина е кенеф. Но хората го правят такъв. Хората са прости, ограничени, масово с основно образование. Не коментирам кой от къде е. Без значение е това. В меден Рудник не съм ходил от 2016г, както и нямам намерение да ходя за нищо до там. за съжаление, от квартала с най-широките улици и разстояние между блоковете, се превърна в най-гадния квартал в цяла България, като изключим жк. Надежда 3,4,5,6, жк. Младост 2 и Люлин - целия. Жалко, мнопго жалко. Бургас е красив град, ако ги няма селските бекове и наркоманите такива. Иначе, Медене можеше да си има собствено кино, театър, музикално училище и много други. Но не.....
9.
Наблюдател
05.02.2018 11:11:59
Момчета и момичета, не сте прави! В Меден рудник живеят хиляди нормални, почтенни и трудолюбиви млади хора, работещи, отглеждащи деца и радващи се на живота! Отрепки, прошляци и малоумници има навсякъде, с тях трябва да се борим, те сами се поставят във ситуацията да бъдат излишен товар за Обществото! Те не създават нищо добро, те не създават блага, те не знаят, не искат и не могат, те са мърша и тор и така трябва и да се отнасяме с тях - Като с бесни кучета!
8.
До 5
05.02.2018 10:53:36
Смотльо живях пет години в шибания Възраждане. По големи утрепки и комплексарчета в цял Бургас не съм срещал освен в центъра! За едно парко място се биеха там а за доларите с удърпаните анцузи които сякаш вечер се разхождаха по Гладстон да не говорим.
7.
Staroto
05.02.2018 10:43:34
Do po mladite predi 20 godini my vikaha MEDEN KYRNIK shtoto naistina e svartalishte na ytrepki i mangali
6.
До 1
05.02.2018 10:37:45
Вземи са скрии някаде мишок и несе обеснявай паляк ти си отиваи на село където ти е мястото умряло куче
5.
Богатия
05.02.2018 10:22:46
Въшльовците да се отделят в Меден Рудник и да ги пускат само с пропуск в града. Тъй както беше с мангалите преди. Има хейтъри,които се обиждат, но да погледнат себе си и средата си и ще разберат колко долу са в социалното си развитие. Така че първосигналните неандерталци да си стоят там . Те са толкова прости, че като трябва да използват мозъка си и прегряват ,и за почва да им избива животинското. Мърши!
4.
Джеки Чан
05.02.2018 10:07:40
Бургас - града на баДките. Слагам адидаса с качулката, ножа в Жоба и отивам на културно мероприятие...
3.
*********
05.02.2018 10:01:19
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
2.
//
05.02.2018 09:58:07
Вие къде живеете, аристократ такъв?
1.
Аман
05.02.2018 09:55:50
Меден Курник трябва да бъде отделен от Бургас. Само боклуци го населяват. Едно гето - нищо повече!
  Добави Коментар
Бременна е, но кой е бащата Изпълнителката Рут Колева показа бременно коремче, таткото обвит в мистерия Ад в София, летището е закрито от дим! Апокалиптични СНИМКИ По информация на БЛИЦ за пореден път е запалено голямо количество автомобилни гуми
Световноизвестна спортна верига изтегля от пазара опасен протеин с метални частици Партидата, предмет на изтеглянето, е продавана: от 07.11.2024 г. до 14.11.2024 г. и между 31 декември 2024 г. и 25 януари 2025 г. МВР поиска и цивилни коли да дебнат и спират на пътя Премиерът разпореди АПИ, митниците и пътна полиция да излязат и да контролират трафика
Почнала да се друса едва на 14 год. Мис Силикон Боряна Миткова иска да превърне историята си в кауза, за да помогне на други млади хора, които са на ръба Тръмп шокира света с идеите си за Газа. Какво предвиждат те? САЩ да поемат контрола над ивицата Газа, палестинците да бъдат преселени в Египет и Йордания, а Саудитска Арабия да помага - такъв план начерта Тръмп
В ДГ „Слънце“-Слънчев бряг децата учат и се забавляват, преобразени като приказни герои В успешното изпълнение на проявата се включиха и родителите с изработването на маски за децата Изкуствен интелект разкри мрачното бъдеще, което ни чака до 2100 г., милиони ще умрат от... Планетата ни ще бъде съсипана от наводнения, мръсен въздух и екстремно време, твърдят учени
Била по-богата от гаджето си и нямала проблем да го издържам Близки до двойката признават, че Светломиров не може да се похвали със стабилни доходи, камо ли дебел портфейл Нумеролог посочи къде имате най-голяма сила и власт според датата ви на раждане Нумерологът Надежда Смирнова споделя тайни за местата на енергия въз основа на датата ви на раждане
Водещи български онколози преглеждат айтозлии ежемесечно и напълно безплатно Целта на прегледите е да се открият заболявания в ранен етап, да се предотвратят последващи усложнения и да се повиши осведомеността сред населението Любимите соленки на щерките "2 и 200" - стават бързо, а още по-експресно изчезват от масата Чудно за следобедна закуска