Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Синоптиците с мрачна прогноза за днес

Ключови думи:
В неделя в по-голямата част от страната валежите ще спрат. Слаб сняг ще превалява на места в Западна България и в крайните източни райони. Ще е ветровито и студено с минимални температури между минус 5 и 0 градуса и максимални - между минус 3 и 2 градуса. През нощта срещу понеделник валежите от сняг в Западна България ще се усилят.

По високопланинските проходи в Западна Стара планина ще има виелици и навявания. По Черноморието ще е облачно, със слаби превалявания, предимно от сняг. Ще духа силен североизточен вятър. Максималните температури ще са 1-5 градуса.  Температурата на морската вода е 8-9 градуса. Вълнението на морето ще бъде около 4 бала. В планините ще е облачно, ще превалява слаб сняг, на повече места в западната половина на страната. Ще духа умерен и силен предимно югоизточен вятър, по билата на Рила и Пирин - западен вятър. Температурите ще се понижават, максималната на височина 1200 метра ще е около минус 5 градуса, на 2000 метра - около минус 9 градуса.

В понеделник валежи от сняг ще има на повече места в Северна и Западна България. Ще се образува нова снежна покривка. Почти без валежи ще е в югоизточните райони. Вятърът ще е до умерен от североизток и по планинските проходи и в Северна България ще има условията за снежни виелици и навявания. Минималните температури ще са между минус 7 и минус 2 градуса, а максималните между минус 3 и 2 градуса, в югоизточните райони до 4-5 градуса.  Във вторник ще има значителна облачност, само на отделни места в Северна България ще превали слаб сняг. Дневните температури ще са с градус-два по-високи.


0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Кулинар, готвил на Ердоган, крал Чарлз, Брад Пит и Джони Деп, изкуши Миглена от „Живот на кантар“ Тя изяде шест ястия, за да спаси отбора си, но кантарът сочи, че е отслабнала с 2,1 кг и благодарение на нея бургазлийката Вили се спаси от отпадане Известна рускиня се показа почти гола Ермак не е много срамежлива
Гришо сподели: Плача дори на... Комедии Това се казва "пенсионер" Джеймс показа на младите звезди Дончич и Едуардс, че още има какво да учат от него
Много е щастлива Камерън Диас с успехи в личен и професионален план Тази снимка се превърна в сензация Планината, куче или и двете?
Каза кой е номер 1 в историята на футбола "Пеле", счита Роналдо Българска работа... Млади нашенци показват класа в САЩ
Много е бесен Руснак твърди, че е жертва на "расизъм" Знам тази рецепта от дядо Бързо, лесно, вкусно, полезно и икономично...
Прави го заради децата? Синовете на Меси ще блестят в Ла Масия? "Най-красивата българка" Се твърди за Натали Трифонова