Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

За празниците: Полицаи с пистолети в мола, светкащи патрулки на пътя

3 министерства ще ни пазят на Коледа и Нова година
Ключови думи: полицаи, празници, път

Полицаи с пистолети в моловете – това ще е новото в охраняването на българските граждани по празниците тази година.

Освен това МВР, кметове, управителите на търговските центрове, Министерство на транспорта и Министерство на регионалното развитие и благоустройството имат план как да се намалят произшествията по празниците – в магазините и по пътищата.

Много от полицаите няма да почиват по празниците и те дори още не го знаят, каза на брифинг в Министерски съвет вътрешният министър Валентин Радев. Той обясни, че по на входовете и изходите на големите градове - Бургас, София, Варна. По магистралите ще има повече полицаи, включително и коли с включени полицейски светлини. Ще се следи за висока скорост, пияни и дрогирани и шофьори без книжка.
Особено внимание и проверки ще се правят на ТИР-ове и камиони.


В моловете пък ще се разхождат полицаи с късоцевно оръжие.

Ще има повече полиция и на ГКПП – тата.

От транспортното ведомство пък вече извършват проверки на автобусните фирми с цел да обезопасят рейсовете и да са изправни, за да поемат пътуващите по празниците. От там ще изпратят 30 екипа, за да следят превозите на обществения транспорт, както и трафика в големите градове.

Министър Ивайло Московски призова шофьорите да не преминават през жп. прелезите, само вчера имало два такива случаи на шофьори, преминали при включена звукова сигнализация. 
Площадите на големите градове, където ще се посреща Новата година, също ще имат засилено полицейско присъствие.

Министерство на регионалното развитие и благоустройството пък има 3000 снегорина в готовност да чистят обилния сняг, който се очаква според прогнозата за времето. Утре спират всички ремонти по всички пътища, за да се освободи движението за пътуващите.
7
Коментара по темата
7.
демократ
21.12.2017 13:02:32
Арабите са авери на Баце как ши посегнат на държавицата ни.Та нали Баце им продaва казанлъшки понички АК-47 храни ги с Доброжанско зърно да има с кво да си пекат питките за дюнери да не скучаят и да са пристят достойно в леглото им изнася КАПТАГОН от фабриките в Дупница а ако е на кеф им носи крехко агнешко и пилешко за байрама
6.
Касабова
20.12.2017 21:13:43
Г-н. министър май скоро ще има и за вас червен картон от играта с тези ваши извънредни СПО /това не ви е армията/ !
Без уважение...
5.
Bars
20.12.2017 20:05:32
А бе, каквито и мерки да вземат..."Да пази Господ!!!"
4.
Добре
20.12.2017 17:03:59
Но както обикновено те само ще присъстват няма да работят.Ще си стоят в патрулката или някъде където им е добре въобще няма да ги интересува какво се случва около тях. Смяната да мине и туй то.А иначе би било прекрасно ако са бдителни и наистина следят хората за подозрително поведение и външен вид. Както видяхме не сме готови за подобно нещо, Сарафово е пример за това. За съжаление Европа е пълна с потенциални екстремисти. Ще помоля полицайте така и така ще сте там работете хем смяната ще мине неусетно. Предварително ви благодаря.
3.
кренвирш АКБАР
20.12.2017 16:22:23
брааааво който кирлив МилиЦиоНЕР ме застреля ще му дам 1,30лв.награда за билетче.
2.
!!!!!!!!
20.12.2017 15:49:06
Тъпанар ами дай им аргументи защо да не почиват по празнпразниците.Ти ще махаш суджук нали
1.
Бургас
20.12.2017 15:35:39
Не са паднали на началника на 1во РУ Иван Иванов да им ги прибере.Човека си има мисия в живота.Да прибере на всички пищовите.
  Добави Коментар
Какво е състоянието на Коко Тайсъна Продължава да е критично Ужас за Киев след курската авантюра! Руската армия тръгва на поход към Суми Повечето от украинските бойци, участвали в сраженията край Суджа, са избити или пленени, а Путин заяви, че те трябва да бъдат третирани като терористи 
Претърпя тежка злополука Кристоф Ламбер бе приет по спешност в болница Почина в агония заради родители-изроди Почти пет години след смъртта на малката Джейлен, осиновителите ѝ получават присъди
ВАС реши: Стипендиите само за ромски ученици са дискриминация След 9 години съдебна битка, „Азбукари“ спечели делото срещу МОН Вижте как исполините от „Живот на кантар“ вдигат гуми с тегло 450 кг и пренасят 1 тон пясък Бургазлийката Виолета Пефтичева финишира първа, но конкурентите й в нейния отбор се очаква да се опитат да я изхвърлят от шоуто
Зрителите да очакват пълен шок в Ергенът Влиза трети мъж Чефо от "Сървайвър" взимал по 10 бона на месец от държавата, за да прави пропаганда От справките става ясно, че Стефан Попопв - Чефо е получавал 6000 лв. месечно като частно лице, а фирмата му "СВП 93" е взимала отделно 4000 лв. на месец без ДДС
Съобщиха прекрасна новина за нея "Златното момиче" Християна Тодорова стана майка Направи любопитно признание Защо Скарлет Йохансон не се снима с фенове?
Не съм болен от рак Той обясни, че естетиката е била напълно на заден план и се е подложил на процедурата не само защото не е бил доволен от начина, по който е изглеждал Мартин се оказа страшно ла*но Елвира бе подложена на унизителен линч от двамата "ергени"