Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Фейсбук, който умря

Ключови думи:
Беше пуснато съобщение, че това е експеримент в страни като Сърбия и Словения, но много от потребителите забелязват, че активността е намаляла - особено под линкове на вестници и телевизии.
Цукърбърг явно силно контролира трафика и без ние да знаем как и кога, той ни лишава от естествения поток да обменяме новини.

Целта на собственика на ФБ е елементарна и граничи с ненужна алчност - всеки да си плаща за публикации, свързани с медия, най-вече това да се прави от самите медии.

След като ФБ се самопочисти от мръсни думи, стана политически коректен, загуби хора като Бегбеде и явно цензурира дори вицове - Цукърбърг пристъпва към смъртта на ФБ. Смърт от алчност, не-служеща на хората и потребителите. Липсата на новини и политика във ФБ ще е краят му.
Социалната мрежа ще заприлича на личен албум с бебета, котета и храна, който вие не притежавате. Нищо от това, което поствате във ФБ не е ваше, а и е трудно за достигане.

Милиардерът, който твърдеше че ФБ винаги ще е безплатен, просто ще направи политически, социални и медийни подкастове, където да се псуваме (един друг и всички срещу политиците) срещу заплащане.
А това тук не върви.
Сбогом, нещастнико.
3
Коментара по темата
3.
До N:1 (bai putka)
05.11.2017 00:00:10
Ти за всичко ли си компетентен ве педал ?
Под всяка статия пишеш ,да ти еба майката и клошар прост !
2.
Smith
04.11.2017 22:07:17
тоя гнусен продажник на руска каишка карбовски дали си изтри профила от фейса? надали, нали трябва да ръси пропаганда и да събира долари за поголям западен джип.
1.
baihui
04.11.2017 21:16:27
Е,ми....още отначало си личеше чифутската уйдурма!
  Добави Коментар
Сподели, че е унижавана В младежките години  Папата получи два пристъпа на остра дихателна недостатъчност Ето какво съобщават от Ватикана
Администрацията на Тръмп с показателен ход Ето какво съобщи ББС Те са най-добрите в "Ергенът"... Относно готвенето
Сигнал до Флагман.бг: Голяма опасност ни дебне на пътя Бургас-Малко Търново Изсъхнали дървета може да паднат върху коли Свлече се като прострелян Виктор Русинов се превива от смях в "Ергенът", падна дори на земята
Зловеща катастрофа в страната Един човек загина, има и ранени Тя даде страхотен пример Млада българка със заявка да се превърне в световна хегемонка
Зеленски с тревожен коментар за войната Президентът на Украйна: Краят й е много далеч Шампион от Бургас се качи на Шипка и каза ярка фраза "Шипченската епопея е най-славната страница от нашата история", смята Цанко Цанков
Българин с разтърсващи думи за кървавата атака в Германия "Хората вече започват да се притесняват като излизат на разходка", сподели Яво Божилов Ад на "Тракия" Верижна катастрофа и 10-километрово задръстване