Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Река Велека преля, наводни площада в Кости

Нивото на водата постоянно се покачва
Ключови думи:
Обстановката в Бургаска област продължава да е много тежка след падналите обилни валежи. Сериозно засегнати от стихията са Камено, Константиново, Братово, Ливада, Равнец, Черни Връх, Полски извор, Тръстиково и южните квартали на Бургас. Мобилизирана е дори военна техника, която да се бори с потопа, който вече взе две жертви. (ВИЖТЕ ПОДРОБНОСТИ В НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

Река Велека преля преди минути. Наводнен е площадът в царевското с. Кости, нивото на водата постоянно се покачва, съобщиха за Флагман.бг местни жители.

В община Карнобат спасители и пожарникари са се отзовали на девет сигнала за наводнени сгради.

Поради наводнени участъци е ограничено движението на моторни превозни средства в участъците Средец-Айтос, Полски извор-Тръстиково и по път II-79 Средец-Бургас, съобщиха от АПИ.

1
Коментара по темата
1.
Жител на Кости
25.10.2017 13:49:17
Ще прелива, как няма. Изсякаха гората за износ, а ние ще се давим, докато кметския наместник г-н Ангелов шиба грозната си секретарка Тонка!!!
  Добави Коментар
"Али Реза ряпа да яде" Златева каза за олимпийските шампиони Получи интересен приз Мур е "Най-красивата личност за 2025 година"
Карат се за имот Афлек и Джей Ло не могат да се разберат за цена на луксозно имение Подиграваха му се и реши да... Сина си присади коса
Китай и Русия с грандиозен план Свързан с Луната Фрапиращ инцидент в България Младеж си спретна гонка с полицията
Мъчи го коронавирус Сантана влезе в болница Много грозен побой в страната 42-годишен мъж посегна на баща си
Посланикът на България в САЩ подаде оставка! Завръща се в Поморие? Георги Панайотов зае поста през 2022 г Прави интересен ход Меси ще е парламентьор между Интер Маями и Модрич
Министър Мирослав Боршош и кметът на Велико Търново обявиха кога ще се проведе важно изложение Събитието е без аналог на Балканите Потвърдено: Марин Маринов е убит от израелски танков снаряд Израелските сили за отбрана признаха, че по погрешка са стреляли по обект на ООН